gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Kırmızı yengeç ifadeleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kırmızı yengeç ifadeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarı kafa kırmızı yanak ifadeler

Sarı kafa kırmızı yanak ifadeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  3. Ben yengeç yükselenim yengeç

Ben yengeç yükselenim yengeç

bilmiyorum yeni üyeyim yenlış yere yanlış konu açmışsam özür dilerim sizden burcumla ilgili yorum istiyorum? :)
  4. Yengecin Dilinden Yengeç Anlar

Yengecin Dilinden Yengeç Anlar

yengeç burcu kadını yengeç burcu kadını özellikleri yengeç kadını akrep erkeği ve bir çok özellikleriyle yengeç burcunu birde benden dinleyin. Yengeç burcundan iyi bir anne baba çıkar.Çocuklarını diğer anne babalar gibi korurlar ama daha da evcimen oldukları için biraz farklılar diğer ebeveynlerden..Yengeç kadını diğer burçların kadınlarından farklıdır.Zaten kendisi takıntı ustası olduğu için...
  5. Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri arıyorum ama hareketli ve simli yaldızlı felan olsun istiyorum bana önerilerinizi bekliyorum:)

Sayfayı Paylaş