gebe
  1. Fashionable

Fashionable Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Kırmızıyı Sevenler

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında Fashionable tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Kırmızıyı Sevenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kırmızıyı sever misiniz?

kırmızıyı sever misiniz?

Onların modası hiç bir zaman geçmeyecek. Onların cazibesinin, ve kadına kattığı cazibenin ise tartışılmasına bile gerek yok. Ancak klasik kırmızı küçük elbiseleri sıkıcı buluyorsanız ufak tefek değişiklikler tam size göre olabilir. Yukarıdaki turkuaz birlikteliği gibi. Dantelin altın yıllarından birini yaşarken bu dikkat çekici kombinasyon farklı bir hava verecektir. Veya kırmızının...
  2. Ünlülerin kırmızıları

Ünlülerin kırmızıları

Ünlülerin kırmızı renkte ne tarz elbise seçtiklerine bir gözatalım.Hangisi daha şık gözüküyor ve yakışmış?
  3. Kırmızı Elbise Kombinleri kırmızıyı sevenlere gelsin

Kırmızı Elbise Kombinleri kırmızıyı sevenlere gelsin

Kırmızı Abiye Elbise Kombinleri Kırmızı Renkli Elbise Kombinleri Kırmızı sever misiniz bilmiyorum ama benim vazgeçilmez renklerimden biri siyah, diğeri de kırmızıdır. Dolabıma da en çok hakim olan bu iki renktir. Tabi fuşya rengi elbiselerimi de saymasak :) Sevgili melek'ler, bu sayfamızda benim gibi kırmızıyı seven tüm arkadaşlarımız için, kırmızı elbise kombinleri sunuyor ve kırmızı...
  4. Kırmızı İle İlgili Sözler kırmızıyı sevenler için

Kırmızı İle İlgili Sözler kırmızıyı sevenler için

Kırmızı İle İlgili Sözler Kırmızı İle İlgili Güzel Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda kırmızı rengi sevenler için birbirinden hoş ve değişik kırmızıyla ilgili sözler sunuyoruz ve kırmızı ile ilgili güzel sözler isteyen tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz. -Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı, yahut dikenin acılarını...

Sayfayı Paylaş