gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

kırmızıyı sever misiniz?

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Onların modası hiç bir zaman geçmeyecek. Onların cazibesinin, ve kadına kattığı cazibenin ise tartışılmasına bile gerek yok. Ancak klasik kırmızı küçük elbiseleri sıkıcı buluyorsanız ufak tefek değişiklikler tam size göre olabilir.

Yukarıdaki turkuaz birlikteliği gibi. Dantelin altın yıllarından birini yaşarken bu dikkat çekici kombinasyon farklı bir hava verecektir.

Veya kırmızının tonunu değiştirerek morlarla kombinleyebilirsiniz. Ortak rengi bir aksesuarla sağlayarak.

Ya da daha kolay bir seçim yaparak siyahla kullanın. Farklı aksesuarlar deneyin.

Değişik kesimler ve aksesuarlar ne güne duruyor?

Ya da sezonun ilgi çekici topuklarından ve altın renginden faydalanın. Klasik görüntünün dışına çıkmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

kırmızıyı sever misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altay - Sever Misin

Altay - Sever Misin

ün gelir kuşlar uçar yuvadan bir sensızlıktır gün batımı güller solar yalan sevdalardan bana kalan bir yalnızlık aşklar kokar buram buram ihanete alışmaya çok var güller solar yalan sevdalardan bana kalan bir yalnızlık sever misin sonuna kadar gidermişin ölüme kadar benim misin söyler misin sever misin sonuna kadar gider misin ölüme kadar benim misin yarına çok var allah aşkına
  2. Çizgili Giymeyi Sever misiniz?

Çizgili Giymeyi Sever misiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ağlamayı sever misiniz

Ağlamayı sever misiniz

çok ağlayanlar ağlamayı sever misiniz ağlarmısınız ağlamak güzelmi sulugöz müsünüz ağlamak hakkında düşünceleriniz Hiç ağlamam demeyin inanmam,öyle bir ağlarız ki hele de biz bayanlar.İlla ki sebebimiz olur iki gözümüzü iki çeşme yapmaya.Gözyaşımızın tuzlarını yuta yuta hıçkıra hıçkıra ya da bazen bir damlayla da olsa ağlarız biz vazgeçemeyiz.Pekiiii ağlamayı sever misiniz melekler??...
  4. Baharat sever misiniz

Baharat sever misiniz

Baharat severmisiniz baharat severler ne düşünüyorsunuz yorumlarınız bildikleriniz hepsi burada melekler Bu anketimizde evet soruyoruz baharat sever misiniz? Baharat ve acı tutkunu olarak ben bu soruyu sizlere sormayı borç bildim meleklerim.Mutfaklarımızda az ya da çok illaki barındırdığımız baharatlar yemeklerimizin olmazsa olmazı.Biliriz ki onlar olmadan tatsız tuzsuzdurlar genelde.Kesin...

Sayfayı Paylaş