gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kirpi İpten Perde Yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kirpi İpten Perde Yapımı nasıl oluytor arkadaşalr lütfen bana bu konuda teknik bilgileri için yardımcı olun ya da modeller sunun

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kirpi İpten Perde Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı ipten perde yapımı

Sakallı ipten perde yapımı

örgü perde yapımı sakallı ipten perde yapımı örgüden tac sakallı tül modelleri ipten yapılışı Perde bu fotoğrafta tek sıra ip geçilmiş haliyle yer alıyor. Biz seyrek olduğunu düşünerek bir daha ip ekledik.. Bu perdeyi netten buldum aa bi baktım basit bişe hem malzemede çok gitmiyor dedim evlenecek olan teyzeme teyzoşş bak nassı şık duruyor bence sende bunu Yemek odası için yap. , oda yaptı...
  2. ip perde modelleri

ip perde modelleri

Yeni çıkan ip perde modellerine bayılıyorum kızlar. Hani bebişler için pek iyi olmuyor merak ediyorlar ellerine doluyorlar ama görüntüleri gerçekten süper :) Şimdi sizler için seçtiğim bir kaç tanesini vereyim istiyorum.
  3. Sakallı İpten perde Modelleri

Sakallı İpten perde Modelleri

Kirpi İpten Tül örnekleri Sakallı İpten perde Modelleri Son yılların örgü trendleri arasında modao lan sakallı ipler, örgü giyim modellerinin yanı sıra örgü ev modellerine kadar uygulanmaya başladı Melek'lerim. Biz de sizlere çok şık sakallı ipten perde modellerini sunmak istedik Melek'ler.
  4. Kirpi İpten Perde Nasıl Yapılır ?

Kirpi İpten Perde Nasıl Yapılır ?

Kirpi İpten Perde Nasıl Yapılır Kirpi İpten Perde Yapılışı Evinde değişiklik yapmak isteyip te perdelerinden sıkılan meleklerimize güzel bir alternatif sunuyoruz melekler :) Eğer örgü örmeyi seviyorsanız size aşağıda anlatacağımız tarifle, kirpi ipten perde örebilirsiniz. Nasıl mı ? Buyrun beraber öğrenelim :) Öncelikle Perdenizin kullanılacağı pencerenin ölçüsü almalısınız ölçüyü...
  5. Modern İp Perde Modelleri

Modern İp Perde Modelleri

Yeni Sezon İp Perde Modelleri 2014 İp Perde Modelleri Farklı İp Perde Modelleri 2014 yılı içinde dekorasyon değişiminizi perdelerden yana mı kullanmak istiyorsunuz? Yatak odalarınızda, salonlarınızda, mutfaklarınızda, çocuk odalarınızda birbirinden farklı ip perde modelleri ile yepyeni görünümler yakalamak ister misiniz? Renkli ve görünüm farklılığı ile tüm beğenileri üzerine toplayacak bu...

Sayfayı Paylaş