gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Kirpik uzatmak için

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

kirpiklere zeytinyağı kirpik uzatmak için kirpikleri uzatmak için sarımsak yağı kirpik kirpikleri zeytinyağı Herkes uzun kaş ve kirpiklere sahip olmak ister.Kesinlikle yararını göreceğiniz harika bir tarif.
    Aktarlardan rahatça bulabileceğiniz ceviz yağı,sarısak yağı, fındık yağı,susam yağı , badem yağı,ve zeytin yağı bu yağların hepsi aynı oranda olacak hepsini bir şişeye boşaltıp tek bir karışım yapalımBu karışımı gece yatarken kirpiklerimize ve kaşımıza sürelim düzenli olarak kullanmaya gayret edelim.Bu yağları evde aktara gitmedende kendimiz hazırlayabiliriz bunun için de tabi ki yine bu maddenin ham maddesi lazım yani ceviz içi ,susam ,fındık içi,badem içi .,sarımsak yağı, ve zeytin yağı .Zeytin yağı ve sarımsak yağı hariç bütün malzemeleri mikserde krema haline gelene kadar çekelim.Bu karışımı bir şişeye veya kavanoza boşaltıp üzerine zeytin yağı ve sarımsak yağı ilave edelim iyice karıştıralım artık yağımız hazır.Bu karışımı arada karıştırmaya unutmayalım.

NOT:Baş sarımsağı kabuklarını çıkarmadan 5 dk haşlayalım.Haşlanan sarımsakların kabuklarını soyup ezdikten sonra bir parça tülbentten geçirip suyunu süzebilirsiniz.Bu işlemi sarımsak yağı olarak kullanabilirsiniz.Haşlanan sarımsak kokmaz.

2. hbilginer

hbilginer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu konu tam bana göre teşekkürler

3. onerose

onerose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk.ler eğer fotodaki sensen çok güzel gözlerin var o yüzden deneyeceğim. sarışınım seninki gibi güzel kirpiklerim olsun çok isterdim. işşallah olur

4. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler cok yararlı oldu kirpklerim biraz kısaydı:D

5. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler. aslında diğer yağları bulamayanlar için sadece zeytin yağı bile faydalı, bilginize

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kirpik uzatma zeytin yağı

evet arkadaş çok doğru söylemiş kızlar bende yaklaşık 1 ay dır kirpiğime zeytin yağı sürüyorum inanılmaz değişim var saka değil manyak uzadı ve gürleşti. ben cezveye 1 ceviz içi ve kabuğu koydum bi kba koydum ceviz hala içinde ben devam edicem :)

Kirpik uzatmak için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kirpik Uzatmak Nedir?

Kirpik Uzatmak Nedir?

develerin neden uzun kirpikleri vardır kaş ve kirpik uzatmak kaş kirpik uzatma Kirpiklerim çok seyrek ve kirpik uzatma fikri cazip görünüyor, fakat acaba güvenli mi? Tam olarak kirpik uzatma nedir? Konsept muhteşem: onları bir sonraki seviyeden alınan sahte kirpikler olarak düşün. Kalıcı değildir, fakat 2 haftadan 6 haftaya kadar kullanabiliyorsunuz. Kirpikleri takmada profesyonel bir...
  2. Kirpikleri Uzatmak İçin Bitkisel Yöntemler

Kirpikleri Uzatmak İçin Bitkisel Yöntemler

Kirpikleri Uzatmak İçin Bitkisel Yöntemler Kirpiklerinin kısa oluşundan rahatsız olanlar için uzun kirpiklere hasret olanlar içinnnn....:sigara: Kirpiklerinizi Uzatmak İçin işte Tarifi............ Ok gibi uzun, gür ve alımlı kirpiklere sahip olmak mı istiyorsunuz? Cam bir kabın içine 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı (1 yemek kaşığından biraz az) ekleyip karıştırın. Kabı...
  3. Kirpikleri Uzatmak İçin Mucize Karışımın Formülü Burada !

Kirpikleri Uzatmak İçin Mucize Karışımın Formülü Burada !

kirpikleri uzatmak için bitkisel çözüm kirpikleri uzatmak için ne yapmalı Her kadın yay gibi kaşlar ve ok gibi kirpiklere sahip olmak ister melekler :) Ancak ne yazık ki her kadın bu konuda yeterince şanslı değildir. İşte biz o şanslı olmayan kısma sesleniyoruz, şimdi sizlerle paylaşacağımız kirpikleri uzatmak için bitkisel çözüm formülü ile sizin de kaşlarınız gözle görülür şekilde...
  4. kirpiklerimi uzatmak istiyorum

kirpiklerimi uzatmak istiyorum

selam bana kısa bir sürede kirpik uzatma formülünü söylermisiniz. Kirpik ekleme yada permasımı ne var onları istemiyorum daha doğal ve sağlıklı yollardan kirpiklerim gürleşsin ve uzasın istiyorum bildiğiniz yöntem varsa paylaşırmısınız
  5. Bende kirpiklerimi uzatmak istiyorum yolları nelerdir ?

Bende kirpiklerimi uzatmak istiyorum yolları nelerdir ?

Kirpiklerimi uzatma yöntemleri nelerdir ? bende kirpiklerimi uzatmak böyle eski türk filmlerindeki gibi uzun up uzuuun kipriklere sahip olmak istiyorum arkadaşlarım acaba bana yardımcı olacak ürün tavsiyesinde ya da doğal bir ürün karışım kür hazırlatacak birisi var mı arkadaşlarım lütfen cevap bekliyorum ya benimde kirpiklerim uzasın noluuuuuuuur

Sayfayı Paylaş