gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kirpik Uzatmak Nedir?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

develerin neden uzun kirpikleri vardır kaş ve kirpik uzatmak kaş kirpik uzatma Kirpiklerim çok seyrek ve kirpik uzatma fikri cazip görünüyor, fakat acaba güvenli mi? Tam olarak kirpik uzatma nedir? Konsept muhteşem: onları bir sonraki seviyeden alınan sahte kirpikler olarak düşün. Kalıcı değildir, fakat 2 haftadan 6 haftaya kadar kullanabiliyorsunuz. Kirpikleri takmada profesyonel bir uygulamaya ihtiyacınız var. Çünkü tıbbi bir yapıştırıcı ile yapıştırılıyorlar. Aynı zamanda, dağınık kirpikleri mi yoksa gür kirpikler mi istediğinize karar vermenizde bir uzmanın yardımını almak kötü bir fikir değildir. Bu işlemi açıklayan New York'taki Pierre Michel Salonu'nun kirpik uzmanı ile konuştum.
    Bilmeniz gerekenler

Özel bir yatağa veya arkaya doğru yatırılabilen bir sandalyeye uzanmanız istenecek. Uzman, arkanıza oturacak. Aşağı bakmanız veya tamamen gözlerinizi kapatmanız en iyisi olacak. Kirpik uzatma hazırlığında doğal kirpikleriniz herhangi artık makyajdan, nemden ve yağdan arındırmak için temizlenecek. Uzman, steril edilmiş ince uçlu cımbız ile sentetik kirpiği tutacak ve kirpiğin altını ameliyat yapıştırıcısına batıracak (gaz veya formaldehit içermeyen, gözlere zarar verebilen, % 100 eczacılığa ait, sağlıklı içerikli olması gereken yapıştırıcı) ve kirpik çizgisine doğru kirpiği yerleştirecek. Uzman, Yaklaşık 30 veya 40 saniye boyunca kirpik yapışana kadar kirpiği tutacak.

Bu uygulamanın süresi ne kadar kirpik konulacağına ve sizin nasıl oturduğunuza bağlı (yerinde duramayan müşteriler için süre daha uzundur). Genellikle kirpik uzmanı ile 50 dakika geçirmeyi umabilirsiniz. Kirpikler ilk uygulandığında, daha estetik ve kişiye özel şekil yaratmak için kesip düzeltilebilir. Kirpiklerinize ne kadar çok dikkat ederseniz o kadar uzun süre dayanır. Gözlerinizi ovuşturursanız, gözlerinize çok yakın nemlendirici uygularsanız, yüzüstü yatarsanız kirpikleriniz çok çabuk aşağıya düşecektir. Terleme ve aktif yüzme, kirpiklerinize kısa bir ömür verebilir.

Şekilsiz Kirpik Uzamatları Nasıl Engellenir?

Los Angeles makyaj ve kaş uzmanı Robert Bolanas uzun kirpikler uygulamasında çok fazla tecrübe sahibi bir makyaj uzmanına gitmenizin çok önemli olduğunu söylüyor.

Robert'in üç temel sorunu
    At kılından yapılmış sahte kirpikler: At kılına alerjiniz varsa kirpiklere karşı alerjiniz olacak ve muhtemelen çok rahatsız edici olabilen, kirpik çizginiz boyunca şişlik gibi reaksiyonlara maruz kalabilirsiniz. Böyle bir durumda sentetik kirpikler isteyin.

Yanlış yapıştırıcı kullanımı: Kirpik uzatmasında kullanılan yapıştırıcı, plastik cerrahlar tarafından kullanılan ameliyat yapıştırıcısı olmalı ve yüksek kalitede olmalıdır. Bolanas, bazı insanların kontrplak yapıştırmasında kullanılan endüstriyel yapıştırıcı kullandıklarını söylüyor. Bu solüsyon gözünüze temas ederse çok ciddi zararlara sebep olabilir.

Fazla yapıştırıcı: Fazla yapıştırıcı ise diğer bir sorundur. Makyaj uzmanı veya teknisyen çok fazla kirpik uygularsa doğal kirpiklerin kırılmasına veya düşmesine neden olabilir.

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aslında benim kirpiklerim çok uzun ama ögrenim arkadaşlarıma ögretirim

Kirpik Uzatmak Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kirpik uzatmak için

Kirpik uzatmak için

kirpiklere zeytinyağı kirpik uzatmak için kirpikleri uzatmak için sarımsak yağı kirpik kirpikleri zeytinyağı Herkes uzun kaş ve kirpiklere sahip olmak ister.Kesinlikle yararını göreceğiniz harika bir tarif. Aktarlardan rahatça bulabileceğiniz ceviz yağı,sarısak yağı, fındık yağı,susam yağı , badem yağı,ve zeytin yağı bu yağların hepsi aynı oranda olacak hepsini bir şişeye boşaltıp tek bir...
  2. Kirpikleri Uzatmak İçin Bitkisel Yöntemler

Kirpikleri Uzatmak İçin Bitkisel Yöntemler

Kirpikleri Uzatmak İçin Bitkisel Yöntemler Kirpiklerinin kısa oluşundan rahatsız olanlar için uzun kirpiklere hasret olanlar içinnnn....:sigara: Kirpiklerinizi Uzatmak İçin işte Tarifi............ Ok gibi uzun, gür ve alımlı kirpiklere sahip olmak mı istiyorsunuz? Cam bir kabın içine 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı (1 yemek kaşığından biraz az) ekleyip karıştırın. Kabı...
  3. Kirpikleri Uzatmak İçin Mucize Karışımın Formülü Burada !

Kirpikleri Uzatmak İçin Mucize Karışımın Formülü Burada !

kirpikleri uzatmak için bitkisel çözüm kirpikleri uzatmak için ne yapmalı Her kadın yay gibi kaşlar ve ok gibi kirpiklere sahip olmak ister melekler :) Ancak ne yazık ki her kadın bu konuda yeterince şanslı değildir. İşte biz o şanslı olmayan kısma sesleniyoruz, şimdi sizlerle paylaşacağımız kirpikleri uzatmak için bitkisel çözüm formülü ile sizin de kaşlarınız gözle görülür şekilde...
  4. kirpiklerimi uzatmak istiyorum

kirpiklerimi uzatmak istiyorum

selam bana kısa bir sürede kirpik uzatma formülünü söylermisiniz. Kirpik ekleme yada permasımı ne var onları istemiyorum daha doğal ve sağlıklı yollardan kirpiklerim gürleşsin ve uzasın istiyorum bildiğiniz yöntem varsa paylaşırmısınız
  5. Bende kirpiklerimi uzatmak istiyorum yolları nelerdir ?

Bende kirpiklerimi uzatmak istiyorum yolları nelerdir ?

Kirpiklerimi uzatma yöntemleri nelerdir ? bende kirpiklerimi uzatmak böyle eski türk filmlerindeki gibi uzun up uzuuun kipriklere sahip olmak istiyorum arkadaşlarım acaba bana yardımcı olacak ürün tavsiyesinde ya da doğal bir ürün karışım kür hazırlatacak birisi var mı arkadaşlarım lütfen cevap bekliyorum ya benimde kirpiklerim uzasın noluuuuuuuur

Sayfayı Paylaş