gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kirpikler nasıl uzar?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kirpik nasıl uzatılır kirpikler nasıl uzar yanan kirpik uzar kirpikler nasil kirpik bakımı, kirpik uzatma yöntemleri, kirpik uzatma, kirpik uzatıcı, kirpik besleyici

Kirpiklerinizi uzatacak ve besleyecek mükemmel önerilerimiz var bu yazımızda, sizlere Melek'ler:)

İşte size upuzun kirpiklere sahip olmanızı sağlayacak bilgiler:A

Cam bir kabın içine 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı (1 yemek kaşığından biraz az) ekleyip karıştırın.

Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene kadar ısıtın.

Karışımı soğutup 15 gün boyunca temiz bir rimel fırçası yardımı ile yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize sürün. Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın.
    Kirpikleri gürleştirmek için

Eşit ölçüde hint yağı ve badem yağını bir şişede karıştırıp 15 gün boyunca akşamları yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize dipten uca doğru sürün.

orjinal-catlaq ve Young bride bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay denemek lazım:D

3. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kirpik uzatıcı serum kullanıyorum ben. kaşlar içinde kullanılıyor. çok da memnunum .eeose

4. burcu su

burcu su Forum Okuru

Arkadalar benim kirpikler ne yapmam lazm etkili bişey arıyorum

5. sema aytekin

sema aytekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    deneyeceğim ama şu göze kaçırmama konusu biraz zor gibi, ama denemekte yara görüyorum..................................

6. ...

... Forum Okuru

hint yagini nerde bulabilirim ?

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

deniyecm umarım işe yarar ama benim kirpiklerim uzun dahada uzun olmasını istiyorum

9. Mucu'mm

Mucu'mm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olumlu sonuç alan var mı?

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hint yağı badem yağı gibi şeyleri sakın denemeyin.ben aylarca kullandım.sonucunda kirpik dibi iltihabı denen bir hastalığım oldu.ve geçmek bilmiyor.kirpikleriminde bu hastalık yüzünden yarısı döküldü.doktor doktor dolaşıyorum 3 aydır.sakın gözkapaklarınıza ve kirpik diplerinize yağ uygulamayın.

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kirpik serumunu nerdn bulabılırım :)

12. NurKnylı

NurKnylı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bir hafta badem yağı kullanmıştım . Fark da etmedi değil artı birde daha siyah oldu kirpiklerim.

13. EYMENNNN

EYMENNNN Forum Okuru

Bende ezzaneden kirpik kaş besleyici aldım 4gündür kullanıyorum artı badem yagı üzümyagı karırışık bende karırıştım bakalım ne olcak taktım kafama eeose çıkmış ezzanede 93 tl bakalım birde onu denicem ezzacı süper diyor amaa kullanana varmı

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaslar ben kipriklerime 1 aydır her sabah kalktığımda azıcık krem yediriyorum , bayağı uzadı gözlerim iri olduğu için uzun kiprik daha muhteşem bi görüntü katıyo denemenizi tavsiye ederim. Yapılış şeklide kolay çok azcık elinize el veya yüz kremi alın üst kirpiklerinize yukarıya, alt kirpiklerinizede aşağı doğru yedirin ama dikkat edin krem gözünüze kaçmasın fena yakıyo çünkü :D

Kirpikler nasıl uzar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ?

Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ?

cemen otu boy otu nasıl kullanılır boy yağı çemenotu çemen nasıl kullanılır Ömer Coşkun açıkladı. Çemenotu yani boyotu olarak bilinen ot 21 yaşına dek boy uzatabiliyormuş. Boyu kısa olanlar eğer siz de 21 yaşından küçükseniz boyotunu kullanın ve sizin de boyunuz doğal yollardan uzasın. Doğal boy uzatma kürümüz umarım işinize yarar. Çemenotu yani boyotu nasıl kullanılırsa boyumuz uzar ? Boy otu...
  2. Takma Kirpik Nasıl Takılır

Takma Kirpik Nasıl Takılır

takma kirpik takma kirpik nasıl takılır nasıl takılır video nasil takilir bütün Kirpikleriniz yeterince uzun değilse en azından önemli günlerde takma kiprik kullanabilirsiniz kızlar...Şimdi size takma kirpiğin nasıl uygulanacağı hakkında bilgiler veriyorum... Kirpiği gözlerine göre ayarladıktan sonra takma kirpik kutusunun içinde yer alan yapıştırıcıyı sürüp kirpiklerinize cımbız...
  3. Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? çabuk saç uzatmak için ne yapmam lazım. Arkadaşlar, sizler bilirsiniz belki çünkü sizi takip ediyorum güzellik konularında sürekli araştırma yapıyorsunuz. Lütfen Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? bilen varsa banada önerilerde bulunsun.
  4. Çorabın Ömrü Nasıl Uzar

Çorabın Ömrü Nasıl Uzar

çorapların ömrünü uzatmak için ince çorapların ömrü nasıl uzar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda her kadının bilmewsi gereken bir konuya değiniyor ve ömrü kısao lan hatta bizi yarı yolda bırakan ince çorapların ömrü nasıl uzar öğreniyoruz :) Çorabınızın Ömrünü Dondurucuda Bekleterek Uzatabilirsiniz Kadınların en büyük sorunlarından biri, o çok özendikleri çoraplarının beklenmedik...
  5. acaba benim boyum nasıl uzar ?

acaba benim boyum nasıl uzar ?

kızlar benim boyum çok kısa ya 1,50 boyundayım yaşımda 20 ve boyumun uzamasını çok istiyorum bu konuda ne yapabilirim tıbbi değil alternatif tıp olarak soruyorum lütfen boyum nasıl uzar bu konuda yardım edin.

Sayfayı Paylaş