Kirpiklerinizi Gürleştirmek İstiyorsanız..

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Kirpiklerinizi Gürleştirmek İstiyorsanız..
Bu konu; Kirpiklerinizi Gürleştirmek İstiyorsanız hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, kim istemez şöyle yelpaze gibi kirpikleri olsun, bir baksın bakanların canını yaksın :) Şaka bir yana güzellik uğruna herşeyi yapmaya hazır olan kadınlar, zayıf kirpikler için kolaya kaçıyor ve takma kirpik kullanıyorlar. Oysa yapılacak bazı bakımlarla sizin de kirpikleriniz uzayabilir. Nasıl mı? Tabi ki bitkisel yağlarla..

kirpikler-2dc.jpg

Bir kaba 12 gr ( buda yaklaşık olarak 1 yemek kaşığı kadar ) kakao yağı ve bir çay kaşığı dolusu hint yağı koyup karışım yapın.

Bu kabı içinde sıcak su bulunan başka bir kabın içine koyarak krem halini alıncaya kadar ısıtın. ( benmari usulü )

Hazırladığınız karışım soğuduktan sonra iki hafta düzenli olarak geceleri uyumadan önce kirpik fırçasıyla gözlere kaçırmadan kirpiklerinize uygulayın. Kirpik uzatan yağ karışımını kirpik köklerinden uçlara doğru sürmelisiniz.

Kirpikleri Gürleştiren Yağlar

10 gr badem yağı ile 10 gr hint yağını bir kapta karıştırıp 10 gün düzenli olarak kirpiklerin dibinden ucuna kadar uygulayın.

Kulak çubuğunun ucuna az miktar vazelin alıp krpiklerin dibine hergün sürdüğünüzde, kirpiklerinizin gürleştiğini ve uzadığını göreceksiniz. Bu yöntemi kaşlarınız için de kullanabilirsiniz.

kakao yagini ve bir yag daha vardi hatirliyamiyorum onlari denemistim ama faydasini göremedim malesef.. ben m2 lashes diye bir ürün almistim pahali idi ama parasina degerdi yelpaze gibi olmustu valla kirpiklerim kaslarima degiyordu.. ve rimmel sürmeme gerek kalmiyordu.. cok güzeldi ama hamis kalinca biraktim nolur nolmaz diye... sonu olarak kimyasal ilac.. dogumdan sonra devam edecegim... suan kirpiklerim malesef eski halinde döndü :( kisa gennem....

Geri