gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Kirsten Dunst'ının Saç Modeli Yapılışı Muhteşemmm....

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Topuz Saç Modeli Yapımı Kirsten Dunst'ın Saç Modeli

İşte muhteşem bir topuz modeli yapımını resimlerler size sunacağız...Kirsten Dunst'ın saç modelini sizlerle yapımını paylaşacağız...Davetlerde özel günlerde zarif bir saç modeli olacağını düşünüyorum...Abiye kıyafetinizle de göz dolduracağına inanıyorum ben...

Kirsten Dunst'ın muhteşem saç modelini çalalım!

Bu trendi en çok sevenlerden biri sık sık farklı örgü ve taç modelleriyle karşımıza çıkan Kirsten Dunst oldu. Bayram da gelmişken saçlarını nasıl şekillendireceğini düşünenler için çok zarif ve asil bir örgü taç modelimiz var.

Bumble&Bumble'ın stilisti Allen Wood işin sırlarını gösterecek.

"Bu hacimli ve dağınık bir model. Bu yüzden saçlarınızın dümdüz ve çok düzenli görünmemesi gerekiyor. Nemlendirin ve parmaklarınızla kabartın. Dokulu tutamlar elde etmek istiyoruz, tıpkı sabah uyandığınızda olduğu gibi..."

"Tacın tepe noktasında daha şık bir hava yakalamak için bu bölgeyi krepe tarağıyla, ya da kullandığınız bir başka yöntemle kabartın. Sonra da farklı tutamlara ait tellerin karışmaması için örgü ve topuz tutamlarını ayırıyoruz."

"Önünüzde bir tutam saç bırakın. Örgünün hemen alnınızdan başlamasını istemiyoruz. Daha sonra ayırdığınız tutamı aşağı doğru örmeye başlayın."

"Örgüyü ince bir lastik tokayla tutturduktan sonra kalan saçları kabarık bölgeyi bozmadan ensenizde toplayın."

"Topuzunuzu istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Fakat tokaları saçların içinde kamufle etmeyi unutmayın."

"Örgüyü topuzunuza doğru alın ve içine gizleyin. Spreyle sabiyleyebilirsiniz."

Harika görünüyor, değil mi?

Kirsten Dunst'ının Saç Modeli Yapılışı Muhteşemmm.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japonların saç modelleri ve yapılışları

Japonların saç modelleri ve yapılışları

saç modelleri ve yapılışları japon saç modelleri japon erkek erkek ve yapılışları Bence Japon saç stilleri çok tatlı oluyo ya ben de şunlardan birini yapmayı denicem ama pek becerebilceğimi sanmıyorum.. Sizce nasıllar yorumlarınızı bekliyorum
  2. Okul için 5 dakikalık saç modelleri yapılışları

Okul için 5 dakikalık saç modelleri yapılışları

saç modelleri ve yapılışları saç şekilleri ve yapılışları okul modelleri erkek okul için Benim bazen ihtiyacım oluyo...Hep aynı şekil de olmaz dimi ama...Bunlar da baya basitmiş..Acaba güzül durumu ki???? Denemk isteyenler denesin sonra buraya yazsın... Ben de belki ilkini denerim:dil: 5 dakikalık okul saçları Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın,...
  3. 2012 Yazında Severek Kullanabileceğiniz Saç Modelleri Yapılışları

2012 Yazında Severek Kullanabileceğiniz Saç Modelleri Yapılışları

2012 yaz saç modası 2012 yaz saç modelleri Bir önce ki yazımızda paylaştığımız 2012 yaz saç modası konusunun ardından şimdi de bu yaz rahatlıkla kullanabileceğiniz 2012 yaz saç modelleri yapılışı hakkında sizlere bazıtüyolar vermek istiyoruz. Bu saçlarla plaja da gidebilirsiniz, en şık elbiseniz ile akşam yemeğe de :) Buyrun 2012 yaz saç modası örnekleri ve yapılışları :tik: Yandan...
  4. Resimli Değişik Bir Saç Modeli Yapılışı

Resimli Değişik Bir Saç Modeli Yapılışı

değişik saç modeli değişik saç modelleri Bir arkadaşınızla buluşacaksınız ya da gece gitmeniz gereken bir yer var diyelim melekler :) Ama topuz modelleri, düz fönler, su dalgaları, hepsinden bıkmışsınız, şöyle değişik saç modeli istiyorsunuz. Eğer size yardım edebilecek bir yakınınız varsa hem yapımı kolay hem de kullanımı rahat ve şık bir saç modeli tarif edeceğiz sizlere. Bu saç modeli...
  5. Evde Romantik Gelin Saçı Modeli Yapılışı (video)

Evde Romantik Gelin Saçı Modeli Yapılışı (video)

evde gelin saçı yapımı, evde gelin başı yapımı, evde gelin başı nasıl yapılır Sevgili melekler, eğer eliniz yatkınsa ve kuaförlerin yaptığı abartılı gelin saçı modellerinden hoşlanmıyorsanız, şimdi sizlerle paylaşacağımız video çok işinize yarayacaktır. Biraz el marifeti biraz da dikkatle kendiniz ve arkadaşlarınız için uygulayabileceğiniz harika romantik gelin saçı modeli paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş