gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kış Ayları İçin Cilt Bakım Önerileri

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; kış ayları için cilt bakım önerileri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, her ne kadar su sıralar havalar ılık gitse de emin olun kış aniden bastıracak ve bu ılık günleri arar olacağız. Kış kapıda, kışlık hazırlıklarımız da hemen hemen tamamlanmış olmalı. Konserveler, reçeller, kesme hamurlar, erişteler, turşular artık mutfaklarımızda kışın gelmesini bekliyorlar. Peki ya cildimiz ? Cildimiz kışa hazır mı ?
    Bu sayfamızda sizlere kışlık cilt bakımı ile ilgili bilgiler vereceğiz...

Derimizin hava ile temas eden açık bölgeleri etkileyen (yüz, eller) kışın kurumakta, kızarmakta, hassaslaşarak çatlayabilmekte. İşte bütün bu olumsuzlukların önüne geçmek için size birkaç küçük tavsiye...

· Güne sıcak bir duş ile başlayın.
    · İyi bir nemlendirici kullanın.
    · Bir bardak limonlu sıcak su için.
    · Rahat uyuyun.
    · Kremli veya yağlı sabun ve jeller kullanın
    · Derinin ölü tabakası yenilenmesini sağlayın
    . ışığa duyarlı ciltler kışında sprey, krem veya losyon formlarındaki koruyuculardan kullanmalıdırlar.

Kış Ayları İçin Cilt Bakım Önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kış aylarında cilt bakımı

Kış aylarında cilt bakımı

Kış soğuklarında cildiniz kurur, çatlar ve yıpranır. Hava kirliliğinin de etkisiyle ciltte lekelenmeler ve siyah noktalar oluşur. Cildinizi korumak için kullandığınız temizleyici ürünler ve bakım kremleri, içerdikleri kimyasal katkı maddelerinden dolayı uzun vadede cilde zarar verebilir. Ekonomik yönden de bütçede önemli bir gider oluşturur. Hazır ürünlere alternatif olarak, cilt temizliği ve...
  2. 2012 için cilt bakım önerileri

2012 için cilt bakım önerileri

arkadaşlar sizleri takip ediyorum cilt bakımına dair bilgilerinize güveniyorum ve bana 2012 için cilt bakım önerilerinde bulunmanızıda bekliyorum. şimdiden tşkler
  3. Kış Aylarına Özel Bakım Önerileri

Kış Aylarına Özel Bakım Önerileri

Kış Aylarına Özel Bakım Önerileri istiyorum sizden cildim saçım başım hatta tırnaklarım bu soğuklarda bozuldu arkadaşlar bir el atın bana yaa
  4. Soğuk Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri

Soğuk Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri

Kış Aylarına Özel Bakım Soğuk Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri Her ne kadar bahar aylarına girmiş olsakta hala soğuk günleri yaşıyoruz ve bunlar son soğuklar biliyoruz :) Sevgili Melek'ler, bir misafirimiz bize "soğuklardan cildim, saçalrım ve tırnakalrım berbat oldu, bana güzellik önerilerinde bulunun" diye yazmış. Bizde o misafirimze özel ve onun gibi bu konuda dertli olan...
  5. Kış Aylarında Cilt Bakımı Tavsiyeleri

Kış Aylarında Cilt Bakımı Tavsiyeleri

kış aylarında cilt bakımı, cilt bakımı, kışın cilt bakımı nasıl olmalı Havaların yavaş yavaş soğuması ile birlikte kış aylarını birçok bölgemiz yaşamaya başladı bile.. Soğuk ve sert havaların etkisi ile cilt iyice nemini kaybederek kuru bir hale dönüşür. Kış ayların da nemini kaybeden cildiniz için en sağlıklı bakım tavsiyeleri ile karşınızdayız. Sizde sağlıklı bir cilde sahip olmak...

Sayfayı Paylaş