Kış Aylarında Doğa

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

kış resmi kış resimleri kiş resimleri kiş Kış aylarını kimi insan sever kimi insan sevmez fakat gerçektende çok güzel manzaralar oluşabiliyor. Tıpkı bunlar gibi..

2. Young bride

Young bride Banned

Çok güüzel manzaralar emeğine sağlık bitanem :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Kış aylarını ben çok seviyorum özellikle yağmurlu ve kapalı havalardan çoğu kişi nefret ederken ben aksine bu tür havalarda daha bir keyifli oluyorum:)

4. eficixmM

eficixmM Yeni Üye

cok guzeller yaaa emegıne saglık canımmm

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

süper ötesi bişey yaa bayıldım hepsine
    2. ve 3. evler benim olabilirmi acebaaa :D harika gerçektende emeğine sağlık

Son düzenleme: 10 Ocak 2011
  6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye

harikaa canımmm yazlarda kışlarda bitiyo walla

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

Kış mevsimini sadece kar yağdığı zaman seviyorum ben:D:D Çok güzel görüntüler kartpostal gibi ellerine sağlık canım

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Evet ya harika gerçektende begenmene sevındım canım.olur tabi niye olmasın :)
    :) tşk ederim canım:)
    Evdeysem eger tamam severim ama dısardaysam sevmiyorum ben ya:S
    Tşk ederim canım..
    He valla bitio :S işte bu manzaralar miras kalıyor bıtanem :)
    Tşk ederim:) Bende karı seviyorum ama uzaktan hahaha

9. benimm ben

benimm ben Yeni Üye

hıımm bayıldım

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Düşünsene o kıyıda sevgilinle( kocişinle) dolaştığını.. ayy ne kadar güzel ya..

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ii yani tek kelime ile harika

Kış Aylarında Doğa konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kis Aylarinda Egzersiz

Soğukta egzersiz güvenli mi? Bu soruya verilecek yanıt: “Genel olarak bakıldığında evet. Ancak gereken tedbirlerin alınması ve vücut ısısının korunması gerekiyor.” Amerikan Egzersiz Konseyi sözcüsü Richard Cotton, soğuk havada spor yapanlara kat kat giyinmelerini öneriyor. Bu şekilde hava ısısına ve rüzgarın şiddetine göre uygun şekilde giyim ayarlanabiliyor. Nasıl giyinilmesi gerektiğine...
  2. doğa severlere doğa manzara gifleri

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Yaz aylarında dudak bakımı

dudak sürme oyunu dudakdanöpüşmeoyunları dudak bakımı oyunu Yaz aylarında dudak bakımı ve güzelliği için neler yapabilirsiniz konusunda sizlere gerekli olan tüyoları ve bilgileri sunuyorum Renkler, parlaklık, ipuçları, hileler ve bu sıcak havalarda dudaklarınızın çekiciliğini artırmak için yapmanız gerekenler. Güneşin renkleri Kış boyunca dudaklarınızda kullandığınız renkelr, sizi yazın...
  4. Yaz aylarında beslenme ve diyet

Yaz aylarında beslenme ve diyet önerilerini sizlerle paylaşmak istiyorum.Sağlıklı beslenmenin yolları ve yazın diyet nasıl olmalı işte cevabı: Yazın, kilo vermek için en uygun mevsim olduğunu belirten diyet uzmanı Çağatay Demir, tatilde envai çeşit yemeğin bulunduğu açık büfelere rağmen zayıflamanın püf noktalarını anlattı: Açık büfedeki yiyecekleri sıraya koyun, her öğünde azar azar ve farklı...
  5. Yaz aylarında ayranı bol bol tüketin!

hamilelikte ayran içmek gebelikte ayran Uzmanlar özellikle ayran içeceğini yazın bol bol tüketmemiz konusunda bizleri uyarıyorlar.Ayran ve faydaları konusunda uzmanından bizler için önermiş olduğu önerileri sizler için aktarıyorum Yaz günlerinin vazgeçilmez içeceklerinin başında gelen ayran, içeriğindeki yoğurt bakterilerinin antikanserojen etkisiyle kanserin başlangıcını önlüyor ve tümör...
  6. Kış aylarında iyi hissetmek için

Kış aylarında enerjinizin sıcak olması için.. Yağmur yağdığı hava soğuk olduğu zaman bir çoğumuzun nedense içi kararır..işte bu öneriler tam bize göre (: İp atlayın: Sadece çocukların ip atladığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. En etkili kardiyo çalışmalarından biri ip atlamaktır. Eski çamaşır iplerinizden birini alın ve ip atlayın. Düz bir zeminde yarım saat ip atlayarak 350 kalori...
  7. Yaz aylarında gözlere dikkat

göz mikrop kapınca ne yapılır göz,göz sağlığı,göz sağlığı için,göz sağlığı için ne yapmalı,göz sağlığımızı neler bozar Yaz aylarında gözlerimizi nasıl korumamız gerektiği hakkında Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferda Çiftçi şu bilgileri verdi… İyi camlar görme kalitesini artırır "Yaz aylarında kuvvetlenen güneş ışınlardan gözümüzü korumamız gerekir. Herhangi bir gözlüğün...
  8. Yaz aylarında beslenme rehberi

yaz aylarında beslenme, rehberi, önerileri, bilgileri ve dahası burada arkadaşlar Malum yaz mevsiminin en bunaltıcı günlerini yaşıyoruz ve daha da ilerisi var Melek'lerim. Aşırı terlediğimiz bu günlerde, bol bol su içmemiz geretiğini hepimiz biliyoruz peki bu mevsimde, beslenmeye dair daha başka neler biliyoruz; buyrun öğrenelim - bilelim Melek'ler:A Harran Üniversitesi (HRÜ) Ziraat...
  9. Kış Aylarında Beslenme

Kış Aylarında Beslenme nasıl olmalı Merhaba hanımlar Kış Aylarında Beslenme nasıl olur nasıl beslenmeliyiz ?
  10. Kış Aylarında Bahçe Bakımı

Kış ayı Bahçe düzenlemesi Kışın Bahçe düzenlemesi Merhaba Sevgili Melek'ler, biz misafirimizinde isteği üzerine bu yazımızda kış aylarında bahçe bakımı ve bahçe düzeni hakkında bilinmesi gereken bilgileri sizlerlede paylaşıyoruz. Kış mevsimi bakım işlerinin az olduğu bir dönemdir.Bununla beraber yapmamız gereken önemli bakım işleri de vardır. Mesela çim alanların organik gübrelerle...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kış fotolar