Kış Aylarında Doğa

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

kış resmi kış resimleri kiş resimleri kiş Kış aylarını kimi insan sever kimi insan sevmez fakat gerçektende çok güzel manzaralar oluşabiliyor. Tıpkı bunlar gibi..

2. Young bride

Young bride Banned

Çok güüzel manzaralar emeğine sağlık bitanem :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Kış aylarını ben çok seviyorum özellikle yağmurlu ve kapalı havalardan çoğu kişi nefret ederken ben aksine bu tür havalarda daha bir keyifli oluyorum:)

4. eficixmM

eficixmM Yeni Üye

cok guzeller yaaa emegıne saglık canımmm

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

süper ötesi bişey yaa bayıldım hepsine
    2. ve 3. evler benim olabilirmi acebaaa :D harika gerçektende emeğine sağlık

Son düzenleme: 10 Ocak 2011
  6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye

harikaa canımmm yazlarda kışlarda bitiyo walla

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

Kış mevsimini sadece kar yağdığı zaman seviyorum ben:D:D Çok güzel görüntüler kartpostal gibi ellerine sağlık canım

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Evet ya harika gerçektende begenmene sevındım canım.olur tabi niye olmasın :)
    :) tşk ederim canım:)
    Evdeysem eger tamam severim ama dısardaysam sevmiyorum ben ya:S
    Tşk ederim canım..
    He valla bitio :S işte bu manzaralar miras kalıyor bıtanem :)
    Tşk ederim:) Bende karı seviyorum ama uzaktan hahaha

9. benimm ben

benimm ben Yeni Üye

hıımm bayıldım

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Düşünsene o kıyıda sevgilinle( kocişinle) dolaştığını.. ayy ne kadar güzel ya..

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ii yani tek kelime ile harika

Kış Aylarında Doğa konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kış aylarında soba zehirlenmelerine dikkat

Sağlık Bakanlığı, kış aylarında artan, bilinçsiz soba yakımından kaynaklanan karbonmonoksit zehirlenmelerinin önüne geçmek amacıyla broşür ve CD’ler hazırladı. Karbonmonoksit zehirlenmeleriyle ilgili Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi Başkanlığı tarafından hazırlanan broşürler ve Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Çevre Sağlığı Daire Başkanlığı’nca hazırlanan CD’ler ile sağlık personeli...
  2. Kış aylarında cilt bakımı

Kış soğuklarında cildiniz kurur, çatlar ve yıpranır. Hava kirliliğinin de etkisiyle ciltte lekelenmeler ve siyah noktalar oluşur. Cildinizi korumak için kullandığınız temizleyici ürünler ve bakım kremleri, içerdikleri kimyasal katkı maddelerinden dolayı uzun vadede cilde zarar verebilir. Ekonomik yönden de bütçede önemli bir gider oluşturur. Hazır ürünlere alternatif olarak, cilt temizliği ve...
  3. Kış Aylarında Beslenme

Kış Aylarında Beslenme nasıl olmalı Merhaba hanımlar Kış Aylarında Beslenme nasıl olur nasıl beslenmeliyiz ?
  4. Kış Aylarında Bahçe Bakımı

Kış ayı Bahçe düzenlemesi Kışın Bahçe düzenlemesi Merhaba Sevgili Melek'ler, biz misafirimizinde isteği üzerine bu yazımızda kış aylarında bahçe bakımı ve bahçe düzeni hakkında bilinmesi gereken bilgileri sizlerlede paylaşıyoruz. Kış mevsimi bakım işlerinin az olduğu bir dönemdir.Bununla beraber yapmamız gereken önemli bakım işleri de vardır. Mesela çim alanların organik gübrelerle...
  5. Kış Aylarında Neden Kilo Alırız?

kışın kilo almak, kışın neden kilo alırız, kışın kilo almanın sebepleri Sevgili melekler, yazın gayet formda olan vücutlar kış geldiğinde ne yazıkki kendini salar, yağlanır. Uzmanlar bu olayın açıklaması olarak, kış depresyonu, D vitamini eksikliği ve günlerin kısa olmasını sebep gözteriyor. Sonbahar ve kış aylarında kilo almaya eğimli olunması ve birkaç kilo alınması hakkında uzmanların...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. European Christmas Screensavers

,
  2. kış resimleri