gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Kış aylarında iyi hissetmek için

Konu, 'Psikiyatri' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Kış aylarında enerjinizin sıcak olması için.. Yağmur yağdığı hava soğuk olduğu zaman bir çoğumuzun nedense içi kararır..işte bu öneriler tam bize göre :)
    İp atlayın:

Sadece çocukların ip atladığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. En etkili kardiyo çalışmalarından biri ip atlamaktır. Eski çamaşır iplerinizden birini alın ve ip atlayın. Düz bir zeminde yarım saat ip atlayarak 350 kalori yakabilirsiniz.

Uyku:

Yapılan araştırmalar uzun süre televizyon izlemenin uyku kalitesini düşürdüğünü ortaya koyuyor. Günlük televizyon izleme sürenizi yarı yarıya düşürürseniz, uykunuz kalitenizin arttığını fark edeceksiniz.

Güneş:

Hava kapalı olsa bile, her gün 5 dakika güneş almalısınız. Vücudunuzdaki D vitamini miktarı ciddi şekilde artacaktır. Her gün mutlaka açık havaya çıkın.

Kinesiyoloji:

Kinesiyoloji, vücudun doğal dengesini tekrar kazanmasına yardımcı olan ve zihni negatif düşüncelerden arındırmayı hedefleyen özel bir terapi çeşididir. Siz de bu egzersizden faydalanabilirsiniz.

Büyük bir parça kağıt alın. Alfabeyi büyük harflerle bu kağıda yazın. Sonra kırmızı kalemle, bazı harflerin üzerine sağ, bazılarının üzerine sol yazın. Yüksek sesle, gelişigüzel harfleri okumaya başlayın. Harfleri okurken, üzerinde yazana göre sağ veya sol kolunuzu kaldırın.

2. bayan darsi

bayan darsi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben cok etkileniyorum bu ip işide iyiymiş sağols

3. naz*

naz* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuan mükemmel derece kötü hissediyorum havanın güzel olmasına rağmen

4. GizemAltun

GizemAltun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol yavrum :))

Kış aylarında iyi hissetmek için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendinizi iyi hissetmek elinizde

Kendinizi iyi hissetmek elinizde

Bir parça sessizlik taşıyın:Bütün dikkatinizi sessizliğe yöneltin. Tabii bunun için önce sessiz bir köşe seçmeniz gerekiyor. Sonra konsantre olun. Sessizliğin size geldiğini anlayacaksınız, onu dinleyin. Sonra da bu sessizliği gittiğiniz her yere götürün. Zaman harcayın:Çok çalışan insanlar hiçbir zaman eğlenceli aktivitelerle vakit geçirmezler. Fakat, çok çalışan insanlar için eğlenceli...
  2. Kış Ayları İçin Harika Kombin Önerileri

Kış Ayları İçin Harika Kombin Önerileri

Kış ayları için harika kıyafet önerileri, birbirinden şık kombinler sadece modavetrend.com’da. Sizler için 4 farklı kombini sayfalarımıza taşıdım, her kombin farklı bir tarzı temsil ediyor. Kombini oluşturan parçalar özen ile seçilmiş ve eşleştirmeler harika bir uyum içerisinde yapılmış. Kış aylarında hangi kıyafetleri giyebilirim ? Hangi kıyafetimi ney ile kombinlesem ? Paltomu...
  3. Mutlu yaşamak, kendini iyi hissetmek için 20 ipucu

Mutlu yaşamak, kendini iyi hissetmek için 20 ipucu

mutlu yasamak, mutlu olmak, mutluluk, nasil mutlu olunur, ipucu konulari burada melekler Sevgili melekler, Iste sizlere mutluluk olmak icin 20 guzel ipucu; - Her zaman dik durun, dik yürüyün. - Yüzünüzde hep hafif bir gülümseme olsun. Surat asmayın. Surat asarak konuşmayın. - Güzel kokun. - Yemeklere saldırmayın. Sık ve az yiyin. Yemek yemeyi psikolojik durumlarınız için...
  4. Kış Ayları İçin Cilt Bakım Önerileri

Kış Ayları İçin Cilt Bakım Önerileri

Bu konu; kış ayları için cilt bakım önerileri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her ne kadar su sıralar havalar ılık gitse de emin olun kış aniden bastıracak ve bu ılık günleri arar olacağız. Kış kapıda, "]kışlık hazırlıklarımız da hemen hemen tamamlanmış olmalı. Konserveler, reçeller, kesme hamurlar, erişteler, turşular artık mutfaklarımızda kışın gelmesini bekliyorlar....
  5. kış aylarında kilo almamak için neler yapmalıyız

kış aylarında kilo almamak için neler yapmalıyız

Melekler, kış geldi geleli kilo almışım ve daha fazla almak istemiyorum yardım edin ne olur, kış aylarında kilo almamak için nelere dikkat etmemiz gerekir :S

Sayfayı Paylaş