gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Kış bitmeden bu modellere bakın

Konu, 'Moda Güncel' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Moda takipçileri melekler buyrun bunlara bakın.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    tarzm değil ama ynede emğne sağlk cnm

Kış bitmeden bu modellere bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Rüya Hiç Bitmesin Diyorsanız...

Bu Rüya Hiç Bitmesin Diyorsanız...

Onu her şeyden çok seviyor olabilirsiniz, hatta müstakbel eşinizi herkesten iyi tanıdığınızdan da emin olabilirsiniz. Fakat yine de evlilik kararınızı vermeden önce ikinizin de cevaplaması gereken bazı kritik sorular var. Böylece geç olmadan birbirinizin beklentilerini bilebilirsiniz. İlişki uzmanlarına göre sevgililerin pek çoğu evlenmeden önce ilişkileri için kritik olan soruları...
  2. Hande Yener - Bitmesin Bu Rüya

Hande Yener - Bitmesin Bu Rüya

Birgün yatsam sonra rüyaya dalsam Hiç uyanmasam Sonra birden bire sevgilim gelse Bana sarılsa Yürüsek sahilde, dolaşsak kırlarda Sonra birden bana o lafı fısıldasa Yürüsek sahilde, dolaşsak kırlarda Sonra birden bana aaa Allah'ım bitmesin bitmesin bu rüya Sonunda evlilik olsun N'olur uyandırma Allah'ım bitmesin bitmesin bu rüya Sonunda evlilik olsun...
  3. Bitmesin bu masal...

Bitmesin bu masal...

BİTMESİN BU MASAL... Bir geceyarısı sessizliğinde, Martı kanatlarına adımızı yazdım, Mavilerin sensizliğinde. Sonra uçuşlarını seyrettim uzun uzun, İçimde derin bir hüzün... Kumsaldayım yine sevgilerin kimsesizliğinde, Şimdi kimbilir kiminlesin, nerede? Eğer düşmeseydim ayrılıklarla derde, Seninle çok mutlu olurdum; Olur, olmaz her yerde... Ne olur gitme, kal! Bitmesin bu masal... ERDİN ERKİN
  4. 2010 Kışı Bitmeden Bu Kazak ve Hırkalardan Birini Mutlaka Sahip Olmalısınız

2010 Kışı Bitmeden Bu Kazak ve Hırkalardan Birini Mutlaka Sahip Olmalısınız

Eeee malum bayram geliyor bayram alışverişi yapmak istiyceksiniz ne alsam diye düşünmeyin bu kış bitmeden sahip olmanız gereken birbirinden şık hırka ve kazak modellerini sunuyorum size arkadaşlar :tik: Bu hırkanın rengi ve modeli çok hoşuma gitti :tik: Bunlarda kazak modelleri arkadaşlar :tik:

Sayfayı Paylaş