gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kış çayı tarifi lazım kızlar..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Soğuklar bastırdı ve kış geldi artık.Kışın içebileceğimiz şöyle faydalı ve koruyucu kış çayı nasıl yapılır ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Kış aylarına girdiğimiz bugünlerde kendinizi yorgun ve bitkin hissediyorsanız ilaçlardan önce bitkilere yönelmenizde fayda var. Bir C vitamini deposu olan Kış çayı da bu aylarda sizin en büyük yardımcınız olacak. Öksürüğü ve yüksek ateşi de düşürme özelliğine sahip bu mucize çayın sürekli evinizde bulunmasında fayda vra. En azından bizim evde öyle.Kış çayının malzemelerini aktarlardan hazır olarak alabileceğiniz gibi malzemeleri tek tek alarak da hazırlayabilirsiniz.Ancak oranları tutturamama gibi bir riske karşı hazır olarak almanızda fayda var.İşte içinizi ısıtacak kış çayı tarifi:

Malzemeler:

karanfil
    hibiskus
    Ihlamur
    Kuşburnu
    ekinezya
    zencefil

Yapılışı:

Tüm malzemeleri gerekli oranlarda karıştırın ve sıcak suda demleyin(kaynatmayın).Ardından süzerek ve bal yada pekmezle tatlandırarak için.

kış çayı tarifi lazım kızlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 kış çanta modelleri

2009 kış çanta modelleri

kaynak:türkmania
  2. Harira Çorbası Tarifi Lazım

Harira Çorbası Tarifi Lazım

Ya meleklerim belki ismini ilk kez duyuyorsunuz ama bana bu harira çorbası tarifi lazım bilen allah için yardımcı olsun ya
  3. Alkolsöz Sports Flip Tarifi lazım

Alkolsöz Sports Flip Tarifi lazım

Arkadaşlarım alkolsüz olarak yapılıyormuş bu sports flip tarifini nereden bulabilirim teşekkürler.
  4. Kış çayı tarifi varmı sitenizde ?

Kış çayı tarifi varmı sitenizde ?

Malum havalar soğudu ve aksırıklar tıksırıklar, hapşurmalar, burun tıkanıklıkları ve akmaları da başladı. Çalıştığımız için daha çabuk hasta oluyoruz. Sizden ricam bana kış çayı tarifi vermeniz. Hani şu bol vitaminli, hastalıkalra karşı koruyucu özelliği olan..
  5. acil tiramisu tarifi lazım kızlar

acil tiramisu tarifi lazım kızlar

Selamlar herkese, kızlar misafirlerime tiramisu yapmak istiyorum ama elimde iki farklı tarif var. Hangisi doğrusu bilemedim.Siz de yazın da hangisi tutarsa onu yapacam :)

Sayfayı Paylaş