gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Kis Diyeti

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Kış Diyeti

Kış aylarında, hareketsizlik fazla kiloların kısa zamanda üzerimize yerleşmesine neden olur. Bu kiloları rahatça kalın giysilerin ardına saklayabilmemiz de diyete başlama ihtiyacını bahar aylarına iter. Yaz başında fazla kilolar yüzünden paniklememek için, kışın da kendinize dikkat etmeniz gerekli. İşte bunun için size bir kış diyeti öneriyoruz.

(Günlük 1100 kalori)

1. GÜN
    Sabah
    1 kibrit kutusu beyaz peynir
    Kızarmış 1 dilim kepek ekmeği
    Şekersiz çay
    1 haşlanmış yumurta

Öğle
    Yağsız salata
    2 ızgara köfte

Akşam Üzeri
    1 elma

Akşam
    Haşlanmış sebze
    100 gr. ızgara et
    Yarım kase yoğurt

Yatmadan Önce
    1 bardak süt

2. GÜN
    Sabah
    2 kibrit kutusu kaşar peyniri
    Kızarmış 1 dilim kepek ekmeği
    Şekersiz çay
    3-4 zeytin

Öğle
    1 kase yoğurt
    4 ızgara köfte

Akşam Üzeri
    1 armut

Akşam
    Haşlanmış ıspanak
    Izgara balık

Yatmadan önce
    1 bardak süt

Kis Diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kis gelsinmi???

Kis gelsinmi???

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. BronŞ Kİstİ

BronŞ Kİstİ

Bronkojenik kist: Konjenital kistler çoğunlukla bronkojenik kistlerden oluşur. Anterior mediasten veya hilus çevresinde bulunurlar. Sıklıkla radyografi sırasında insidental olarak saptanır. Kistler gençlerde bronşial obstrüksiyona neden olabilir. Adultlarda ise bulgular kistin enfeksiyonu ile ilişkilidir. Genellikle sol akciğerde ve ilk dekadda saptanır, her iki cinsiyette eşittir. Alışılmadık...
  3. kis

kis

Kış Rüyada mevsimi olmadığı halde kış olduğunu görmek; büyük bir üzüntü yaşayacağınıza işarettir. ayrıca kış ayının ilk gecesi görülen rüyanın mutlaka gerçekleşeceğini çoğu yorumcu söylemektedir.
  4. yumurtalık kisti

yumurtalık kisti

benim yumurtalar çatlamıyor
  5. çikolata kisti

çikolata kisti

merhaba ben de çikolata kisti var. 2 ay önce iğne oldum iğnenin adını hatırlamıyorum. çikolata kisti olup ta iğne tedVİSİ gören var mı acaba. iğneden sonra adeti kesilen ben iki ay olacak adet olmuyorum.

Sayfayı Paylaş