gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

kış dondurması

Konu, 'Tatlılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kış dondurması kıs dondurması kış tarifi kiş dondurmasi kis dondurmasi 1 kilo süt,3 fincan şeker,3 fincan un kısık ateşte muhallebi olana kadar pişirilir.inmesine yakın içine 1 yemek kaşığı kadar margarin atılır.pişince borcama alınır.üzerine.1 çay bardağından biraz fazla süt,1 yumurta sarısı,1 çay bardağı şeker 1 paket kakao bir taşım kaynatılaıp dökülür. buzdalabında soğutulur ve servis yapılır.afiyet olsun

kış dondurması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahramanmaraş Dondurması

Kahramanmaraş Dondurması

kahramanmaraş dondurmasının yapılışı Kahramanmaraş Dondurması Malzemeler : 5 su bardağı yağlı Süt 1 bardaktan biraz fazla şeker ( 250 gram) 3 gram ( 1 tatlı kaşığı ) SAF sahlep Yapılışı : Sütü çorba tenceremize alalım ve kaynatalım. Kaynayan süte şekerimizi ilave edelim ve yine kaynatalım.. Bu arada bir küçük kase suyun içinde sahlebimizi eritelim. Kaynayan şekerli suyumuza bir...
  2. Kış kombinler

Kış kombinler

kombinler kombin Sizlere gene birbirinden güzel kış kombinler buldum meleklerim hepsi ayrı bir şıklıkta ayrı bir hava veriyorlar sizcede öyle degilmi kim istemez böyle güzel kıyafetler bizde olsun...
  3. Ballı Portakal Dondurması Tarifi Resimli yapılışı

Ballı Portakal Dondurması Tarifi Resimli yapılışı

Ballı Portakal Dondurması Tarifi Resimli yapılışını yazar mısınız bana lütfen bu dondurmayı evde çocuklara bende yapmak istiyorum tarifi bilen varsa bekliyorum:)
  4. Ballı Portakal Dondurması Nasıl Yapılır?Ballı Portakal Dondurması Tarifi...

Ballı Portakal Dondurması Nasıl Yapılır?Ballı Portakal Dondurması Tarifi...

Ballı Portakal Dondurması Ballı Portakal Dondurması Tarifi Meleklerim için nefis bir tatlı daha yaz aylarında yiyilebilecek en hafif en lezzetli tatlı tarifi...İşte Ballı Portakallı Dondurma Nasıl yapılır sizler için aşağıda paylaşıyorum ....Malzemeler içinde Vanilyalı Dondurma yı isterseniz kendinizde evde yapabilirsiniz... Ballı Portakal Dondurması MALZEMELER Vanilyalı dondurma 2...
  5. Bebek Dondurması (12 Ay) Tarifi Resimli yapılışı

Bebek Dondurması (12 Ay) Tarifi Resimli yapılışı

Bebek Dondurması (12 Ay) Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden bebeğim 12 aylık ve ona yedireceğim besin değeri yüksek bir dondurma tarifi verirseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş