gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Kis gelsinmi???

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kis gelsinmi???

Kış güzel de, fazla üşüdük artık ısınsın havalar ya :) Ellerine sağlık canım.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Kis gelsinmi???

ya burda ne kar yağıyo nede doğru dürüst yağmur ben böyle kış istemem burda ne güzel kar var ama yaz gelsin artık

Kis gelsinmi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bahar gelsinmi artık?

bahar gelsinmi artık?

bahar gelsin demi artık bu resimlerden sonra hepiniz evet artık gelsin diyeceksiniz
  2. BronŞ Kİstİ

BronŞ Kİstİ

Bronkojenik kist: Konjenital kistler çoğunlukla bronkojenik kistlerden oluşur. Anterior mediasten veya hilus çevresinde bulunurlar. Sıklıkla radyografi sırasında insidental olarak saptanır. Kistler gençlerde bronşial obstrüksiyona neden olabilir. Adultlarda ise bulgular kistin enfeksiyonu ile ilişkilidir. Genellikle sol akciğerde ve ilk dekadda saptanır, her iki cinsiyette eşittir. Alışılmadık...
  3. kis

kis

Kış Rüyada mevsimi olmadığı halde kış olduğunu görmek; büyük bir üzüntü yaşayacağınıza işarettir. ayrıca kış ayının ilk gecesi görülen rüyanın mutlaka gerçekleşeceğini çoğu yorumcu söylemektedir.
  4. yumurtalık kisti

yumurtalık kisti

benim yumurtalar çatlamıyor
  5. çikolata kisti

çikolata kisti

merhaba ben de çikolata kisti var. 2 ay önce iğne oldum iğnenin adını hatırlamıyorum. çikolata kisti olup ta iğne tedVİSİ gören var mı acaba. iğneden sonra adeti kesilen ben iki ay olacak adet olmuyorum.

Sayfayı Paylaş