gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kış Kilolarından Korunmak İçin....

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kışın kilo almamak için, kışın kilo vermek, kilo almamak için
    Sevgili melekler, kışın evde daha fazla vakit geçirildiğinden ve hareketsizlik daha çok olduğundan kilo alımı da kaçınılmazdır. Soğuk havalar sebebiyle yeterli aktivite yapamayan vücut, yazın binbir zahmetle verdiği kiloları da geri almaya hayli müsaittir. Bu durumu engellemek kış kilolarından uzak kalmak için neler yapılabilir, aşağıdaki makalemizde sizlerle paylaşıyoruz...

kış-kiloları.jpg

Kış Kilolarından Korunmak İçin.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kışın Kilo Almamak İçin Metobolizmanızı Kışa Hazırlayın

Kışın Kilo Almamak İçin Metobolizmanızı Kışa Hazırlayın

Memorial Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Yeşim Çelik,“Metabolizmanın kışa hazırlanması” hakkında bilgi verdi. KIŞ AYLARINDA KİLO ALMAMAK ELİNİZE Kış aylarında vücut ve metabolizma kendini koruma altına almıştır ve daha yavaş çalışmaya başlar. Kışın yeme ihtiyacı artan kişi çok fazla karbonhidratlı yiyecekler yeme ihtiyacı duyar. Terleme de çok az olduğundan dolayı metabolizma...
  2. gripten korunmak için........

gripten korunmak için........

Özellikle kış aylarında vücut direncinin azalmasıyla baş gösteren gripten korunmak aslında hiç de zor değil. Vitamin ve mineraller vücudun kendisi tarafından üretilemeyeceği için yiyeceklerle alınmaları gerekir. Ve vitaminler, yağda ve suda eriyen olmak üzere 2 alt gruba ayrılır. A, D, E ve K vitamininden oluşan yağda eriyen vitaminler, sentezleri için kolestrol gerektiren, yağ dokusunda...
  3. Cinlerden Korunmak İçin

Cinlerden Korunmak İçin

3 harflilerden korunma üç harflilerden korunma 3 kurtulma üç kurtulma kediler ve cinler Hepimiz zaman zaman bununla ilgili olayları duyarız yada çevremizde yakınlarımızda böyle olayları yaşayanlar olabilir peki ben adını bile zikretmek istemediğimden dolayı üç harfliler diyorum korunmak adına neler yapılabilir buyrun arkadaşlarım Cinlerin etkisinden kurtulmak için aşağıda yazmış olduklarımızı...
  4. Kış Hastalıklarından Korunmak İçin Neler Yapmamız Gerekiyor ?

Kış Hastalıklarından Korunmak İçin Neler Yapmamız Gerekiyor ?

Bu konu; kış hastalıklarından korunmak için yapılması gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, havaların bir ılık bir soğuk geçmesi hastalıklara da davetiye çıkarıyor. Sıcak havaya aldanıp üşüme ya da soğuk havayı görüp sıcakta terlemeyle birlikte pek çok mikrop ta ne yazık ki harekete geçiyor. Grip ve soğukalgınlığının en çok görülmeye başlandığı kış aylarına nasıl...
  5. kış aylarında kilo almamak için neler yapmalıyız

kış aylarında kilo almamak için neler yapmalıyız

Melekler, kış geldi geleli kilo almışım ve daha fazla almak istemiyorum yardım edin ne olur, kış aylarında kilo almamak için nelere dikkat etmemiz gerekir :S

Sayfayı Paylaş