gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yazın farklı kışın farklı makyaj yapmak gerek diye düşünüyorum.Modayı da takip etmem, sizden kış makyajı nasıl yapılır, tavsiyeler bekliyorum..:)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Özellikle kış aylarında birçoğumuzun yüzü daha kuru ve daha soluk görünür. Bu yüzden kadınlar özellikle kış aylarında makyaj yapmaya özen gösterir. Dolayısı ile 2013 kış makyajı hakkında şimdiden araştırma yapan kadınlar için, uzmanlar tarafından öneriler verilmeye başladı.
    Ruj renkleri arasında olmazsa olmazlar arasına giren kırmızı renk, bu sene daha koyu kırmızı sürülmesi yönünde tavsiye ediliyor.

Vişneçürüğü koyu kırmızıya örnek olarak verilebilir. 2013 kış makyajında gözlerin daha gizemli ve buğulu görünmesi için gri ve gri tonları farları sürebilir ve sürülen farı el yardımı ile hafif dağıtarak daha çekici gözlere sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda gri farların dışında kahverengi ve toprak renkleri de 2013 kış makyajı arasında. Daha çekici ve dikkatleri üzerine toplamak isteyen bayanlar için işe koyu yeşil farları kullanabilirler. Çünkü koyu yeşilde bu senenin trendleri arasında. Abartıyı seven kadınların vazgeçilmezi haline gelen eyeliner, bu sene kalın çizgiler halinde sürerek modaya uyum sağlayabilirler.

Bununla birlikte sıvı veya likit eyeliner ile 2013 kış makyajı arasında kedi gözleri ile sıradanlıktan sıyrılabilirsiniz. Küçük gözlü olmaktan şikâyet eden hanımların en çok eyeliner modasını sevecek gibi görünüyor. Çünkü gözlerin daha büyük ve gösterişli görünmesi sağlayan en önemli makyaj malzemesi eyelinerdır.

Kısacası 2013 kış makyajı denilince daha dikkat çekici makyaj stilleri öneriliyor.

kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyaj tavsiyeleri

Makyaj tavsiyeleri

makyaj tavsiyeleri makyaşoyunları Makyaj bir kadının vazgeçilmezi olsada mutlaka makyajınızı uygularken dikkat etmeniz gereken bazı önemli püf noktaları vardır bunlar hakkında sizlere gerekli olan bilgileri veriyorum Makyaj yapmak bilindiği gibi bir çok kadının vazgeçilmez zevki arasında. Bazıları zevk için bazılarıda kendilerine güvenmek için makyaj yaptığını söyler. sonuç aynı vazgeçilmez.....
  2. Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

Kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum LÜTFEN...

güler kaya altıntepe güler altıntepe hikmet karabacak konya osman nuri aksu barış pilancı Ben konyalı değilim ama konyada oturuyorum,çok fazla çewrem olmadığı için iyi bi kadın doğumcu bilmiyorm.Eşim dr ama buraya geleli 5 ay olduğu için onunda pek çewresi yok sadece personellerin arkadaşlarnn tavsiyesi falan var ama ben birebir gidenlerden tecrübe kazananlardan da tavsiye istiyorum.Konya da...
  3. korku film tavsiyelerinizi bekliyorum kizlar...

korku film tavsiyelerinizi bekliyorum kizlar...

kizlar esimle aksamlari gerilim, korku filimleri seyretmeyi seviyoruz.... seyrettiginiz hosunuza giden güzel filmleri buraya paylasirmisiniz....
  4. bebek yastığı tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar

bebek yastığı tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar

Kızlar merhabalar. Bebeğim için annemin diktiği yün yastığı kullanıyorum ama memnun da değilim, terletiyor. Bir de yapış yapış oluyor v ikide bir söküp tekrar didip dikmek zorunda kalıyorum.Yataşta gördüm fena değil ama size de danışmak istedim, ne tavsiye edersiniz?
  5. tavsiyelerinizi bekliyorum acil...

tavsiyelerinizi bekliyorum acil...

Merhaba anneler.genç bir anneyim ben ve tecrübesizim maalesef.vitamin şuruplarından almak istiyorum.çünkü çok iştahsız ve yeterli bir şekilde besinleri alamıyor oğlum. araştırırken internette buldum multimini şurupları diye bir ürün için iyi demişler ama tam emin olmadan alamam.vitamin şurupları konusunda önerileriniz nedir?siz neler kullanıyorsunuz?bir de zararları var mı?

Sayfayı Paylaş