kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum
Yazın farklı kışın farklı makyaj yapmak gerek diye düşünüyorum.Modayı da takip etmem, sizden kış makyajı nasıl yapılır, tavsiyeler bekliyorum..:)

Özellikle kış aylarında birçoğumuzun yüzü daha kuru ve daha soluk görünür. Bu yüzden kadınlar özellikle kış aylarında makyaj yapmaya özen gösterir. Dolayısı ile 2013 kış makyajı hakkında şimdiden araştırma yapan kadınlar için, uzmanlar tarafından öneriler verilmeye başladı.

Ruj renkleri arasında olmazsa olmazlar arasına giren kırmızı renk, bu sene daha koyu kırmızı sürülmesi yönünde tavsiye ediliyor.

Vişneçürüğü koyu kırmızıya örnek olarak verilebilir. 2013 kış makyajında gözlerin daha gizemli ve buğulu görünmesi için gri ve gri tonları farları sürebilir ve sürülen farı el yardımı ile hafif dağıtarak daha çekici gözlere sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda gri farların dışında kahverengi ve toprak renkleri de 2013 kış makyajı arasında. Daha çekici ve dikkatleri üzerine toplamak isteyen bayanlar için işe koyu yeşil farları kullanabilirler. Çünkü koyu yeşilde bu senenin trendleri arasında. Abartıyı seven kadınların vazgeçilmezi haline gelen eyeliner, bu sene kalın çizgiler halinde sürerek modaya uyum sağlayabilirler.

Bununla birlikte sıvı veya likit eyeliner ile 2013 kış makyajı arasında kedi gözleri ile sıradanlıktan sıyrılabilirsiniz. Küçük gözlü olmaktan şikâyet eden hanımların en çok eyeliner modasını sevecek gibi görünüyor. Çünkü gözlerin daha büyük ve gösterişli görünmesi sağlayan en önemli makyaj malzemesi eyelinerdır.

Kısacası 2013 kış makyajı denilince daha dikkat çekici makyaj stilleri öneriliyor.

Geri