gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kısa ama etkileyici aşk mesajları yazın lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben galiba aşık oldum :D Ağzım kulaklarımda hani o derece :D Sevdiğim kıza mesaj atmak istiyorum ilk mesajım olacak ve ne yazacağımı bilemiyorum.Sizce ne yazsam? Şöyle etkili, kısa ama vurucu :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    -Aşk var olduğunu sangığın aslında hiç olmayan bir duygudur..
    -Aşık herşeyi toz pembe görür ama gün gelir o gördüğü pembe renk simsiyah olur..

-Bazı insan, geçmişle geçememişi birbirine karıştırır. Halbuki, geçen iz bırakır, geçemeyen yara…

-Ne Kadar tuhaf değil mi?.. İçimi acıtan da sendin.. Acımı dindirecek olan da.

-Yakınlık, uzaklıktan daha sıkıntılıdır. Çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu, uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır

-Sabah Aç Karna ,Sigara İçmek Gibiydi Seni Sevmek . Kötü Olsan Bile İnadına Çekmek . . !

-Ne kadar zengin olursan ol, cenazendeki insan sayısını hava durumu belirleyecektir ..

-Kolayca akmaz bilirsin bir erkeğin gözyaşları; Ama eğer erkek ağlıyorsa, asla sahte olmaz gözyaşları…

-Kulaktan kulağa seni seviyorum demek kadar ilginçtir AŞK aslında..sen ona ‘seni seviyorum’ dersin o başkalarına..

-Aldatmayı beceremeyecek kadar yeteneksiz değil, Tenezzül etmeyecek kadar tokum.

-Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

-Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme…

-Gözlerin diyorum, Sandığım kadarda güzel değilmiş , Başkasına baktığın zaman anladım.

-Gözüm, aklım, fikrim var deme hepsini öldür. Sana çöl gibi gelen, O göl diyorsa göldür.

-Aşk öyle bir denizdir ki; yüzmesini bilmediğin halde, ya ömrüne dalış yaparsın, ya ölümüne.

-Ey gönül.. Aşkı arama.. İnan ki ararken kaybolursun.. Bulduğunda ya veli yada deli olursun

-Benden söylemesi Ne Hayatı Önemse Çılgınca, Nede Hafife Al Aptalca. Onursuz Birliktelikler Yerine Onurlu Bir Yalnızlık Yaşa

-Hani Denir ya aşk iki kişilik, yalan! Aşk bile bile delilik. Bide hayat müşterektir denir. Buda yalan çünkü aşk acısı hep tek kişilik.

-Bir nefes gibisin. İçimde tuttuğum sürece benimsin. Bırakırsam gideceksin, bırakmazsam öldüreceksin.

3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    eskiden olsa döktürürdüm burda sana ama maalesef bence netten araştır.

kısa ama etkileyici aşk mesajları yazın lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları *Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum... *Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa. *Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi...
  2. Etkileyici aşk sözleri kısa 2012

Etkileyici aşk sözleri kısa 2012

kısa etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar en etkileyici aşk sözleri kısa ♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm… ♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur… ♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor… ♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın… ♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…...
  3. Etkileyici kısa anlamlı aşk sözleri

Etkileyici kısa anlamlı aşk sözleri

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 sevgiliye etkileyici sözler etkileyici özlü sözler Dünde bugünde yarında yüreginde yüregin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiginde elini yüregine koy ben hep ordayım Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan...
  4. Günaydın Aşk Mesajları Kısa

Günaydın Aşk Mesajları Kısa

Günaydın Aşk Mesajları Kısa . Selam kızlar sevgilime her sabah göndereceğim günaydın mesajları istiyorum ama çok romantik olsun aşk koksun
  5. Ramazan Mesajları Kısa mesajlar yazın bana

Ramazan Mesajları Kısa mesajlar yazın bana

Selam arkadaşlar ben ramazan ayı öncesi sizlerden Ramazan Mesajları Kısa mesajlar paylaşımın da bulunmanızı istiyorum şimdiden hayırlı ramazanlar dilerim.

Sayfayı Paylaş