Kısa ama güzel süper sözler

NuRoVSkİ

Yeni Üye
Üye
Kısa ama güzel süper sözler
guzel sozler

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanıve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.

Günün ilk ışıklarısahile vurduğunda, martılar yalnızca ikimizin anlayacağıbir dille şunu fısıldar denizin kulağına: Seni çok özledim...

Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığıkoymayıbaşarıyorsun...

Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatım desem hayat çok kısa, çiçeğim desem çiçek soluyor. Sana canım demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yaşıyor..

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkıolmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..

Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarınıkurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığıiçin kaderimi mahkemeye vereceğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım?

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkıgözlerindeki huzur gibi...

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana?

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adınıaşk koyardım...

Acıve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun...

Bir an buruk bir acısaplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni?

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Allah gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş... Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş...

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarınıyağmur olup silebilmek içiN

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydıyine de sana olan duygularımıyazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağınıtakip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Bazırüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazılarıda çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajıokuyor

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımıkörükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara...

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer

Yatağınıgül yapraklarıyla, rüyalarınıpapatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarınıda ben aldım ki sen rahat uyu birtanem! :d040:

Ce: guzel sozler

emeğine sağlık hepsi çok güzel...

Geri