gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kısa anlamlı aşk kokan şiirler var mı kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kısa anlamlı ve aşkı anlatacak 2012 2013 model sıfır km ( arabadan bahsetmiyorum ha şiirden bahsediyorum ) En uzun dörtlük yada sekizlik olacak güzel şiir yazıları arıyorum varsa benimle paylaşın lütfen. Kolay gele.

Kısa anlamlı aşk kokan şiirler var mı kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk şiiri kızlar okuyun :)

aşk şiiri kızlar okuyun :)

aşk şiirleri,en güzel aşk şiirleri,etkileyici aşk şiirleri,aşk şiirleri,kısa aşk şiirleri AŞK YENİDEN Aşk yeniden Akdenizin tuzu gibi Aşk yeniden Rüzgârlı bir akşam vakti Aşk yeniden Karanlıkta bir gül açarken Aşk yeniden Ürperen sahiller gibi Aşk yeniden Kumsalların deliliği Aşk yeniden Bir masal gibi gülümserken Gözlerim doluyor Aşkımın şiddetinden Ağlamak istiyorum Yıldızlar...
  2. kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk aşk sözleri kısa 2012 kısa anlamlı sözler aşk 2012 Aşıklara ve gönlüne aşk düşenlere, aşkını dile getirmek isteyenlere kısa anlamlı sözler aşk sözleri sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! » Hayat yokuşunu...
  3. Etkileyici kısa anlamlı aşk sözleri

Etkileyici kısa anlamlı aşk sözleri

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 sevgiliye etkileyici sözler etkileyici özlü sözler Dünde bugünde yarında yüreginde yüregin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiginde elini yüregine koy ben hep ordayım Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan...
  4. Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2012

Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2012

kısa öz Aşk sözleri kısa aşk sözleri 2012 Kimi zaman insanın sevdiğine edeceği bir iki cümle, pek çok şeyi fazlasıyla anlatır melekler :) Eğer siz de az ve öz konuşmayı sevenlerdenseniz, aşağıda ki listede bulunan asevgi sözcükleri eminiz çok hoşunuza gidecektir :tik: Fazla büyütme kendini, en fazla sevebildiğim kadarsın dahası yok.. Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel...
  5. Kısa kısa 10 Kasım şiirleri lazım bana var mı sitenizde ?

Kısa kısa 10 Kasım şiirleri lazım bana var mı sitenizde ?

Bana kısa kısa 10 Kasım şiirleri lazım. Elimde birkaç tane var ama çeşit istiyorum. Sağolun şimdiden.

Sayfayı Paylaş