gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kısa anlamlı sözler facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kısa anlamlı sözler facebook facebook kısa anlamlı sözler kısa anlamlı sözler face

Facebook sayfanızda ki arkadaşlarınıza ya da Facebook sayfasından asevgilinize kısa anlamlı facebook sözleri göndermek isterseniz, sizlere en güzel facebook kısa anlamlı sözler sunuyoruz Melek'ler.

Facebookda “Ne düşünüyorsun?” alanına yazabileceğiniz güzel ve düşünce üzerine sözler

Düşünüyorum o halde varım.

Düşünüyorum o halde malım.

Düşünmekten utanmıyorsan, söylemekten de utanma.

Biz düşüncelerimizi çoğu zaman omuzlarımızda taşırız.

Bilmem sen ne düşünüyosun?

Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.

Sevgili feyzbuk, kalbin kadar temiz olan bu ne düşünüyorsun bölümünü bana ayırdığın için öncelikle teşekkür ederim.

Alçak gönüllü yüreklerde yaşayan düşünceler, en yüksek düşüncelerdir.

kısa anlamlı sözler facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook anlamlı sözler

facebook anlamlı sözler

facebook sözleri anlamlı olacak varsa paylaşın face me atayım kızlar.
  2. Kısa anlamlı mevlana sözleri

Kısa anlamlı mevlana sözleri

Hz. Mevlana'dan kısa ve anlamlı özlü sözler arkadaşlarım. Ekme günü gizlemek toprağa tohumu saçmak günüdür. Devşirme günüyse tohumun bittiği gündür,karşılığını bulma günüdür. Saman çöpü gibi her yelden titrersin. Dağ bile olsan, bir saman çöpüne değmezsin. Üzerinde pek çok meyveler bulunan bir dalı, meyvalar aşağı doğru çeker. Meyvasız bir dalın ucu ise, servi ağacı gibi havada olur. O...
  3. kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk aşk sözleri kısa 2012 kısa anlamlı sözler aşk 2012 Aşıklara ve gönlüne aşk düşenlere, aşkını dile getirmek isteyenlere kısa anlamlı sözler aşk sözleri sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! » Hayat yokuşunu...
  4. 2013 Facebook Anlamlı Sözler

2013 Facebook Anlamlı Sözler

Bu konu facebookta yer alan anlamlı sözlere yer vermektedir. 2013 Facebook anlamlı ve etkileyici sözler arayanlar için en yeni söz ve mesajları sizler için paylaşıyoruz. ~*~Bazen gerçekleri, yalnızca aklını imkânsıza açtığında bulabilirsin~*~ Fringe - Walter Bishop ~*~"Sözümün akışını bozup güzel cümleler aramaktansa, güzel cümleleri bozup sözümün akışına uydurmayı tercih...
  5. En Anlamlı Facebook Sözleri

En Anlamlı Facebook Sözleri

Sosyal paylaşım ağı olan gacebook gün geçtikçe daha büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından rağbet görmeye devam ediyor. Facebook profil sayfanız da paylaşmak için anlamlı sözler arıyorsanız sizler için en yeni anlamlı sözleri bu yazımız da paylaşıyoruz. -Hangi yaşta ölürsek ölelim, tamamlanmamış cümlelerimiz olacak. -Her insanın yüreğinin bir yerinde ışık vardır… hem de pırıl pırıl…...

Sayfayı Paylaş