gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kısa anlamlı sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kısa anlamlı sözler anlamlı sözler kısa kisa anlamli hayat sözleri hayat sözleri insan vuruldugu zaman değil unutulduğu zaman ölür

insanlar giyimleriyle ağırlanır konuşmalarıyla uğurlanır

kurt karın doyurmak için köpekliğe razı olmaz!!

Hayat 3,5 la 4 arasındadır.Ya üçbuçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsın.

gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp, iyik gördüğünde artmayandır..

HiÇ BiR SeVaP MuTLu EtMeDi BeNi SeNiNLe GiRDiĞiM GüNaHLaR KaDaR!..

ulaştım sonsuzluğa alıştım sensizliğe birgün ölürsem sevdiğim ağlarsın bensizliğe...

Sert rüzgarlar karanlik geceleri severmis , aynen benim seni sevdigim gibi.

beni bir ben bilirim bi yaradan !! bana bir ben lazımım birde beni anlayan

SANMA BASKA Bİ NEFSİ KENDİ NEFSİNE HAMAL KIRBAÇIN DÜSTÜYSE ATTAN İNDE KENDİN AL

sevgı....bırını...sevmekse...ask...onun...ugruna.. .olmektır

sevgi çiçekçiden çiçek alıp sevgiliye vermek değildir sevgi çiçek yetiştirmektir

aşk bir dikenli hayat sevenlerdemi kabahat

unutmaki gözleri güzelleştiren rengi değl bakışlarıdır.....

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: kısa anlamlı sözler
    paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

kısa anlamlı sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa anlamlı mevlana sözleri

Kısa anlamlı mevlana sözleri

Hz. Mevlana'dan kısa ve anlamlı özlü sözler arkadaşlarım. Ekme günü gizlemek toprağa tohumu saçmak günüdür. Devşirme günüyse tohumun bittiği gündür,karşılığını bulma günüdür. Saman çöpü gibi her yelden titrersin. Dağ bile olsan, bir saman çöpüne değmezsin. Üzerinde pek çok meyveler bulunan bir dalı, meyvalar aşağı doğru çeker. Meyvasız bir dalın ucu ise, servi ağacı gibi havada olur. O...
  2. kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk aşk sözleri kısa 2012 kısa anlamlı sözler aşk 2012 Aşıklara ve gönlüne aşk düşenlere, aşkını dile getirmek isteyenlere kısa anlamlı sözler aşk sözleri sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! » Hayat yokuşunu...
  3. kısa anlamlı sözler 2012

kısa anlamlı sözler 2012

kısa anlamlı sözler 2012 2012 kısa anlamlı sözler anlamlı kısa sözler 2012 Anlamı büyük olan ama söylemesi ya da yazması kısa olan yani kısacası; kısa ve anlamlı olan yeni sözler burada Melek'ler. bir bilmecem var çocuklar gibi oldu ama boş verin siz şmidi bunları, buyrun kısa anlamlı sözler 2012 modelleri burada Melek'ler. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir...
  4. kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook facebook kısa anlamlı sözler kısa anlamlı sözler face Facebook sayfanızda ki arkadaşlarınıza ya da Facebook sayfasından asevgilinize kısa anlamlı facebook sözleri göndermek isterseniz, sizlere en güzel facebook kısa anlamlı sözler sunuyoruz Melek'ler. Facebookda “Ne düşünüyorsun?” alanına yazabileceğiniz güzel ve düşünce üzerine sözler Düşünüyorum o...
  5. Kısa Anlamlı Sözler 2012

Kısa Anlamlı Sözler 2012

Kısa Anlamlı Sözler Kısa Anlamlı Sözler 2012 Anlamlı sözler arayan tüm misafirlerimize ve tabi ki siz sevgili melek'lerimize, bu yazımızda yılın en yeni ve en güzel anmalı hoş olan kısa anlamlı sözleri sunuyoruz :) Anlamlı Sözler -Gün Birgün Sevdalanmış Geceye, Gecede Yakamoz Düşürmüş Denize, O Günden Bugüne Geceyle Gündüz Ayrılmaz Olmuş, Taki Güneş Tutulup, Gölge Düşürene Dek...

Sayfayı Paylaş