gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa Asker Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Asker Sözleri Kısa Asker Sözleri

Öncelikle tüm Türk Ordusunu Rab korusun ve onları tüm kötülüklerden esirgesin diyor ve sizlere kısa yeni asker sözlerini sunuyoruz Melek'ler.

Dağlarda yaşar vatan için gerekirse Ey Şanlı Askerim Sen Birtanesin!

Sen Vurmuşsun Yüregime Mauzer Vız Gelir Bedenime..

Senin Sayemde uyuruz huzurla Mehmedim Canım benim...

Asker Arkadaşı ölümüne Arkadaştır, ölüm Arkadaşı Can Arkadaşındır.

Sesini Dünya Duysun Ey Askerim Türk milleti Durmaz Daima ileri...

Şafak Bitince Eve Dönüşünü beklerim Askerim..

Ne Hitler Verdik Ne Savaşlar Geçirdik Türkiye Cumhuriyetine Canım fena Türk Askeri Sen Çok Yaşa.

Her Askerin ulaşmak istediği O Mertebede Rahat uyu Askerim

Gece Nöbetinde Askerim Vatanı Korur Askerim Bize Bulaşan Düşmanları Nöbette Avlar Askerim.

Geceleri Nöbet Tutarsın Vatan için Sabahları Eğitim Yaparsın ulus için Ey Askerim Vatanım benim.

Kısa Asker Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :???? senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes Sesini Yapma biLmisLiq. sen benim...
  2. Kısa dönem askerler için kılavuz

Kısa dönem askerler için kılavuz

asker yemin töreni ne zaman olur askerler yemin töreni ne zaman olur Kısa dönem askerler için kılavuz A) ASKERLİĞE BAŞLANGIÇ 1) Askerlik Durum Belgesi: Üniversiteden mezun olduktan en fazla 6 ay veya evinize askeri bir evrak geldikten sonra; ikamet ettiğiniz veya kütüğünüzün bulunduğu yerdeki askerlik şubesine giderek edineceğiniz belgedir. Askerlik durum belgenizi 1...
  3. Asker Sözleri

Asker Sözleri

Asker Sözleri Selam millet sizden yeni ve değişik asker sözleri rica ediyorum.
  4. Resimli Asker Sözleri

Resimli Asker Sözleri

Resimli Asker Sözleri Kardeşim 2 Nisan da askere gidecek. Rab onu ve tüm Türk askerini korusun, tüm mehmetçikler annelerine ve sevdiklerine sağ salim kavuşsun diyor ve sizden Resimli Asker Sözleri istiyorum melekler
  5. Askerlerle ilgili sözler Resimli

Askerlerle ilgili sözler Resimli

Resimli Asker Şiirleri Askerlerle ilgili sözler Resimli Öncelikle kahraman Türk askerini Rab korusun diyor ve vatani görevini yapan tüm mehmetçiklere sonsuz sevgi ve dualarımızı gönderiyoruz. Sevgili melek'ler, bu yazımızda resimli asker sözlerini paylaşıyoruz sizlerle. Dağlarda yaşar gerekirse Vatan için Ey Şanlı Askerim Sen Birtanesin! Sen Vurmuşsun Yüregime Mauzer Vız Gelir...

Sayfayı Paylaş