gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

kısa bir dua 'da benden

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

sınav duası kısa Kaldıramayacağım_________Yükü, Taşıyamayacağımız________Derdi,
    Çekemeyeceğimiz_________Çileyi,
    Gidemeyeceğimiz__________Yolu,
    Aşamayacağımız__________Engelleri,
    ...Yaşayamayacağımız_______Canı,
    Sevemeyeceğimiz_________Yari,
    Veremeyeceğimiz_________Cevabı,
    Yiyemeyeceğimiz__________Lokmayı,
    Konuşamayacağımız_______Sözü,
    Duyamayacağımiz_________Sesi,
    Gidemeyeceğimiz__________Mekanı,
    Giremeyeceğiz____________Gönülü,
    Kavuşamayacağımız_______AŞK-ı

verme
    BİZE Ey Rabbim..

Sevdiklerimizi bize bağışla...
    (AMİN)

kısa bir dua 'da benden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Merhaba Da Benden

Bir Merhaba Da Benden

Herkese Merhaba...Çok Sıcak Bir Forum Burası... Herkese İyi Forumlar :party:
  2. çok güzel bir dua .. herkes okumalı bence..

çok güzel bir dua .. herkes okumalı bence..

ÖZLÜ BİR DUA Ya Rabbi! Eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : Allah'tan başka yaratıcı yok, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür. Ya Rabbi! Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: Allah birdir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür. Ya Rabbi! Eğer Allah'ı birlememe şirk...
  3. güzel bir dua daha..ALLAH'ım !!! ....Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni!

güzel bir dua daha..ALLAH'ım !!! ....Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni!

ALLAH'ım !!! .... Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni! Beni nefsime kul etme, kul et nefsimi Sana ! Bir lahza dahi bana bırakma beni! Sen bana yetersin, yetmem ben bana. Bilmediğimi bildir, görmediğimi göster! Sen bildirmezsen bilemem, göremem göstermezsen Gönlüme huzur, gözlerime nur, dizime derman ver! Sen OL deyince olur, olmaz OL demezsen. Canana can, cana canan , kalbe ferman ver!...
  4. Küçük bir itiraf da benden olsun...

Küçük bir itiraf da benden olsun...

üniversitedeyken sınıfımdan bir kişi benden hoşlandığını her hareketiyle belli ediyordu... öyle ki tüm sınıf bunun farkına varmıştı... ben de farkındaydım fakat bir türlü karşılık veremiyordum, artık utancımdan mıydı, neydi bilemiyorum... tüm sınıf bu çocuğun hareketlerinin farkına varınca bunun eski sevdiği (zamanında çıkma teklifi edip de red cevabı aldığı kız ki bu da benim yakın...
  5. buda benden bir dua

buda benden bir dua

beni araması için dua ALLAH'IM! BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA ÖYLE BİR GÜÇ VER Kİ: Herkesten daha çok çalışabileyim, tutsak düşmeyeyim doğanın koşullarına, mutluluğu başkalarına da götürebileyim... BANA ÖYLE BİR SAĞLIK VER Kİ: Düşünebileyim, konuşabileyim....

Sayfayı Paylaş