gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kısa devre

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tıkla oyun oyna... mause'yle aşagı yukarı klevye sag sol la sag ve sola dönme..

kısa devre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Domates krizinde Başbakan devrede

Domates krizinde Başbakan devrede

Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehdi Eker, Rusya ile yaşanan domates krizinde Başbakan Tayyip Erdoğan’ın devreye girerek Rusya Başbakanı Vladimir Putin ile görüştüğünü söyledi. Üç teklif Sorunun nedenini ’tamamen ticaret’ olarak açıklayan Eker, Rusya’ya bulunulan 3 teklifi şöyle açıkladı: "Gelin beraber Türkiye’de tahlil yapalım; siz gelmiyorsanız biz gelelim orada tahlil yapalım veya genel...
  2. Tedbir paketi yarın devrede

Tedbir paketi yarın devrede

Bakan Çağlayan, Ekonomik tedbir paketinin yarından itibaren devreye gireceğini söyledi. Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, motorlu araçlarda ÖTV'nin indirilmesine ilişkin kararın, muhtemelen yarın sabah itibariyle Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe gireceğini söyledi. Bakan Çağlayan, MÜSİAD Ankara Şubesi Genel Kurulu'nda yaptığı açıklamada, ''Dördüncü tedbir paketiyle otomotiv...
  3. çok zor bir devreydi...

çok zor bir devreydi...

arkadaşlar benim bademcik sorunum vardı çok hastaydım dr gittim beni hastaneye yatırdı ben orda 2 gün yattım birsürü antibiyotik iğne ilaç serum verildi bana hamilemisin diye sordu hemşire bende yeni test yaptım korunmuyoruz ama değilim dedim. hastaneden çıkıncada yine bir süre antibiyotik kullandım.neyse ben iyileştim aradan 1 ay geçti bende miğde bulantıları başladı. hemen test yaptım...
  4. Paralel devre nedir

Paralel devre nedir

paralel devre nedir paralel devre nedir, örnekleri, nasıl yapılır, yapımı, nasıl bağlanır, özellikleri, soruları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burda arkadaşlar. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere paralel devre hakkında bilgiler sunuyoruz. Paralel devre nedir, diye merak edenler buyrun lütfen:) İki üretici veya tüketicinin önce birbirlerine sonra da devreye bağlandığı devre...
  5. Devre tatil sözleşmesi

Devre tatil sözleşmesi

Devre tatil sözleşmesine ilişkin aşağıdaki konulara ilişkin videoları http://www.gokhanarican.av.tr/media_dt.html linkinde bulabilirsiniz. -Devre tatil sözleşmesi ne anlama gelir? -Devre tatil sözleşmesinin sözleşmeye konu tesiste yapılması -Devre tatil sözleşmesi zorunlu şekil şartlarını içermiyorsa -Devre tatil sözleşmesi kapsıdan satış niteliğinde ise Av. Gökhan ARICAN...

Sayfayı Paylaş