gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Kısa espriler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

kısa espriler komik kısa espriler komik espiriler Adamın biri hindistanda yürüyomuş.Kafasına BUDA heykeli düşmüş ne demiş?
    -Başıma buda mı gelecekti?

-Adamın biri bilgisayarın başında sabahlamış, sabah hasta
    olmuş niye?
    Çünkü Windows açıkmış.

-bagırsak kurtları bagırsakta yaşar bagırmasakta

-sakla samanı yastık yaparsın

-edison elektirigi bulmamış olsaydı televizyonu mum ışıgında
    seyrediyo olacaktık.

-dogru söyleyeni dokuz köyden kovmuşlar o da gitmiş şehre
    yerleşmiş

-yıkanan tona ne denir?
    -washington

John Wayne'nin ebesinin adı nedir?
    -Ebeveyn uhauhauha

Bir çocuk hiç patik
    giymiyomuş neden
    çünkü anti-patikmiş

Kısa espriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. Espriler...

Espriler...

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak! Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!! Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!! Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm! Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne...
  3. Davos Esprileri

Davos Esprileri

kayseri espirileri iktisat esprileri tayyip esprileri
  4. Kısa Soğuk Espriler

Kısa Soğuk Espriler

Kısa Soğuk Espriler arıyorum bana soğuk espiriler yazarmısınız ha bu arada evet kısa olsun istiyorum :)
  5. en Soğuk Espriler kısa 2012

en Soğuk Espriler kısa 2012

en Soğuk Espriler kısa Soğuk Espriler 2012 Evet Melek'ler günün stresini atmak için biraz gülelim istedim ve sizlere kısa olan soğuk komik espirileri sunmaya karar verdim. Haydi bakalım gülmek isteyenler buraya gelsin Melek'ler! :D:D Bu dünya yuvarlaksa, bazıları köşeyi nasıl dönüyor? Fark edilmek istiyorsan, sarIMsak ye Deli sormuş deliye aşk nedir diye deli gülmüş deliye ben niye...

Sayfayı Paylaş