gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kışa Hazırlık Örgü Çetik Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

örgü çetikler örgü çetik modelleri

Tamam, soğuklardan bıktınız ancak kış yine gelecek melekler :) Bunun için kışın giyebileceğiniz ayaklarınızı sıcacık tutacak, birbirinden şık örgü çetik modelleri örneklerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Eee ne demiş büyüklerimiz ayağını sıcak tut başını serin :D:D

Kışa Hazırlık Örgü Çetik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kış hastalıklarına hazırlık rehberi

Kış hastalıklarına hazırlık rehberi

Kış geliyor! İyi ki geliyor, çünkü yağmur ve kara ihtiyacımız var. Umalım ki yağışı bol ama grip, nezle, sinüzit ve zatürreesi az bir kış geçirelim! Eskiden kış hazırlığı denince odun, kömür alıp, sobaları kurmak veya kalorifer tesisatını gözden geçirmek akla gelirdi. Palto, kazak, hırka ihtiyaçları belirlenir, ayakkabıların yerine botlar hatta potinler giyilirdi. Çocukluğumuzun o "yaman...
  2. 2010 Kış Örgü Bot Modelleri

2010 Kış Örgü Bot Modelleri

bot çeşitleri bot modelleri ğğğğğğ ğğğğğ örgü modelleri örgü yapılışı Bu kış örgü botlar çok moda arkadaşlar...Şimdiden birçok bayanda görüyoruz...Gerçekten örgü botlar çok güzel duruyorlar ama ne kadar kullanışlı oldukları tartışılır... Yağmurlu karlı havalarda giyemeceğiniz örgü botları sadece kuru havalarda giyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz... Şimdi geçelim örgü bot modellerine :tik:...
  3. Kışa Hazırlık Palto Modelleri

Kışa Hazırlık Palto Modelleri

palto modelleri kışlık palto modelleri Kış geldi çattı ve paltolar çıktı meydana meleklerim.Hala almadıysanız bu modeller size örnek teşkil edebilir..
  4. Sonbahar kış kazak modelleri ( örgü )

Sonbahar kış kazak modelleri ( örgü )

2012 model örgüden yapılmış kış ayında giyebileceğimiz değişik kazak modelleri arıyorum kızlar. Örgüden yapılmış olması yeterli. Bir kazak alacağım ve ben tam olarak karar verebilmiş değilim. Modelleri bekliyorum.

Sayfayı Paylaş