gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa Hüzünlü Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hüzünlü Sözler Kısa Hüzünlü Sözler

Hayat hep tek düze gitmiyor, bazen gülüyor, bazen ağlıyoruz. Kimi zaman üzgün kimi zaman mutlu ve çoğu zaman hüzünlü oluyoruz. İşte o hüzünlü anların en hüzünlü sözleri Melek'lerim;

* Gittiğin gün içimden bir şeyler koptu, boğazım düğümlendi, elerim kitlendi, bedenim titredi, artık sen yoktun hayatımda, ölümü tattım sensiz kaldığım anda.

* Herkes gülüp eğlenirken sevilisiyle, ben ağlıyorum arkandan, herkes yaşarken hayatı doya doya, ben seni bekliyorum, herkes dertlerini atarken hayatından, ben dertlerime dert atıyorum sensiz sevgisiz.

* Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Her şeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte değilsin!.

* Unutma ki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.

* Benim için ölüm sensizlik benim için sensizlik ölüm bunu sakın unutma, ölümüne sevdim seni ölümüne.

* Ne zaman iki sevgili görsem sokakta gözlerim dolar, ne zaman gezdiğimiz yerlerde dolaşsam gözlerimden sana ait 2 damla yaş akar, ne zaman güzel yüzünü hayal etsem hayattan bağlarım kopar.

* Bugünü de sensiz bitirdim yarını da sensiz bitireceğim, sensiz geçen her gün yavaş yavaş biteceğim.

* Sen uzaktaysan ben yanındayım sen ateşteysen ben kordayım bir gün bu dünyadan göçersen bil ki senden önce ordayım sonsuz askım..!

* Fırtına ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götüreceği sadece tozudur !

* Bu gece hüzünlerin buluştuğu gece bu gece içimde fırtınaların koptuğu gece bu gece sensiz ilk gecem bu gece ayrılığın gecesi.

* Canım derken sana, gittin bırakıp beni bir anda, şimdi cansız yaşıyorum odamda tek başıma, sensiz yaşamak koyuyor ne olur anla.

* Sıcacık ellerim, artık senden uzak, elimi ısıtacak biri artık olmayacak, sensiz bu dünyada yaşamak bana her gün haram olacak.

* Gülüşün yeterdi bana, bir sözünle ölüme giderdim düşünmeden bir bakışın yeterdi huzuru bulmama, şimdi sende yalan oldun bıraktın beni bir başıma.

Kısa Hüzünlü Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :???? senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes Sesini Yapma biLmisLiq. sen benim...
  2. aşka,sevgiye dair hüzünlü ağlatacak sözler

aşka,sevgiye dair hüzünlü ağlatacak sözler

hüzünlü aşk sözleri hüzünlü sözler aşk acısına dair sözler ve hüzün sözleri ağlatacak mesajlar bestesiz bir şarkının ağlayan mısralarında buldum seni . ağlama sevgilim bu devran döndükçe seveceğim ben seni Ağlayan Gözlerim Bir gün Mutlu Olucak Ozaman Sen Ağlıcaksın Benim Mutlu Olduğumu görünce Kahrolacaksın! Ağlıyorsam Sebebi Vardır Geceleri resmine Bakıp içiyorsam Bir Sebebi Vardır...
  3. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  4. Hüzünlü Sözler

Hüzünlü Sözler

Hüzünlü Sözler istiyorum bu aralar çok hüzünlüyüm ve hüznümü sözlerimle duyurmak istiyorum.
  5. Anneler Günü Sözleri Kısa

Anneler Günü Sözleri Kısa

Anneler Günü Sözleri Kısa Anneler Günü Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve yeryüzünde ki tüm anneler... Bu yazımızda sizlerin anneler gününü kutlamak için, en güzel kısa anneler günü sözleri paylaşıyor ve şimdiden tüm annelerin, anne adaylarının anneler gününü kutluyoruz. Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı Onları hiç soldurmadım annem Anneler günün kutlu olsun Benim...

Sayfayı Paylaş