gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa İftar Sözleri mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İftar Sözleri Mesajları Kısa İftar Sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve ilgili tüm misafirlerimize en güzel iftar sözlerini ve iftar mesajlarını sunuyoruz.

Güzel Anımlar paylaştıkça Ve Aynı Sofrada Oldukça Daha Güzel Olur Bu Güzel Ayda Anılar Kalıcı Sofranız Halil ibrahim Bereketinde Olsun Hayırlı iftarlar.

Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Bereketi Getirsin Hayırlı iftarlar oLsun.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.

Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.

Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar..

bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri iftarda gösterir kendini Şükür edelim ALLAH a Bu Mübarek günde geçti.

En Bereketli ve Güzel iftar Anı Sizinle Olsun Hayırlı ve güzel iftarlar.

Sahurdaki Bereket iftardaki Sofranıza iftar Sofranızdaki Bereket Sahur Sofranıza yansısın Hayırlı ramazanlar.

Bütün Güzel Tatlar Sofranızda Birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini diLerim Hayırlı iftarlar.

Ramazan Ayının Güzelliği Kalplerinizde Gökyüzündeki Yağmurun Bereketi Evinizde Sofralarınızda Olsun Hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

Kısa İftar Sözleri mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  2. Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

Sevimli Sözler Kısa Sevimli Sözler Mesajlar Biraz hayata sevimlilik katalım istiyoruz ve işe de sevimli sözler söyleyerek başlayalım diyoruz :) Sevgili Melek'ler, işte size sevimli sözler ve mesajlar :) Kalbimde gözlerin beynimde ismin bedenimde sevgin geziyor. Anılar yaşadıkça sevgiler paylaşıldıkça çoğalır, ben seni düşünerek yaşıyorum sevgilim. Seni severek günümü geçiriyorum sana...
  3. Kısa Harika Mesajlar Sözler

Kısa Harika Mesajlar Sözler

Harika Mesajlar Kısa Harika Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda harika sözler arayan bütün arkadaşlarımız için en güzel harika sözler ve harika mesajları paylaşıyoruz :) Yedi Ayrı İklimden Yedi Çesit Arı Getirseler Yedi Çesit Arı Yedi Ayrı Çiçeği Dolaşsa Yedi Ayrı Çiçekten Bal Yapsa Senin Kadar Tatlı Olamaz... Ben Seni Dün Sevmedim Çünkü Dün Geride Kaldı, Ben Seni Bugün...
  4. Kısa Manalı Sözler Mesajlar

Kısa Manalı Sözler Mesajlar

Manalı Güzel Sözler Kısa Manalı Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere en güzel manaslı sözleri ve ksıa manalı mesajları aktarıyor ve bizden manalı sözler konusu açmamızı rica eden tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Fakirlik, elini cebine attığında boş olması değil, Elini çıkardığında, tutacak kimsenin olmamasıdır. Tek bir sözünle beni saatlerce...
  5. Kısa Kırgınlık Mesajları kırgınlık sözleri

Kısa Kırgınlık Mesajları kırgınlık sözleri

Kırgınlık Sözleri kısa Kırgınlık Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizler için ve bizden kırgınlık mesajları isteyen tüm misafirlerimiz için kısa kırgınlık sözlerini paylaşıma açıyoruz. Kırılan ümitlerimin Yarınsız Bekçisiyim Dargılınğım Sana Değil Aşkım Seni Seven Kalbime... Sözlerin Kısa Olsada Beni Kırıyor Gözlerin Parlasada Beni yakıyor Sözlerin ve gözlerin...

Sayfayı Paylaş