gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kısa kısa aşk sevgi sözleri lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana kısa olacak şekilde sevgi sözleri aşk mesajları lazım ne olur bana da yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnn

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hayat bir oyunsa bende yönetmenim, istediğime rol istediğime yol veririm
    Aklım unut diyor ama kalbim sonsuza kadar seninim diyor

Sevmek kadar sevilmekte bir acının yara bandıdır.[/B]

Bütün aşklar okyanusa benzer, görmesende sonunun olduğunu bilirsin.

Gökyüzü güneş olsa sensiz karanlıktayım

Acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde

Gülerek kaybettiklerini ağlayarak kazanamazsın.

Herkesin havasını attığı yerde benim rüzgarım eser.

Tesadüften doğduk mecburen yaşıyoruz

Kimine Göre Kralım Kimine Göre Yalanım Herkes Rahat Olsun Ben Adamına Göre ADAMIM

Sevmeyi bilmiyorsan taşıma o yüreği

Yaşamak buysa üstü kalsın

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çiziyorum. Seni ne kadar mı özledim? Artık kalbimde bir gökyüzüm var. Çünkü seni seviyorum.

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini!!

Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı ve öyle çok düşmanı oldu ki inan ben seninle onları aştım. Ve inan ki seni seviyor olmak bile büyük bir nimet benim için

Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, Ben de yazmak isterim adımı defalarca Dudaklarımla dudaklarına..

En güzel deniz gidilmemiş olandır,en güzel çocuk daha büyümedi, en güzel günlerim seninledir ve sana söylemek istediğim en güzel söz daha söylenmemiş olandır: Seni Seviyorum...

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde,kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde...

Aşk, imkansız birçok şeyi mümkün kılar.

Güzel olan sevgili değildir, sevgili olan güzeldir.

Dal rüzgarı affetse bile, dal kırılmış bir kere.

Aylar geçsede, yıllar geçsede, bir ömür böyle gitsede BeN sEnİ uNuTaMaM

yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

Ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… -Yüreğime bir türlü o gitti diyemiyorum.

Ben senin beni sevme ihtimalini sevdim.

Seni senle yaşamak varken seni sensiz yaşamak gücüme gidiyo.

Eğer birgün sevdiğin olursa onu kalbine göm.

kısa kısa aşk sevgi sözleri lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk

kısa anlamlı sözler aşk aşk sözleri kısa 2012 kısa anlamlı sözler aşk 2012 Aşıklara ve gönlüne aşk düşenlere, aşkını dile getirmek isteyenlere kısa anlamlı sözler aşk sözleri sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!! » Hayat yokuşunu...
  2. karşılıksız aşk sözleri kısa

karşılıksız aşk sözleri kısa

karşılıksız aşk sözleri kısa anlamlı karşılıksız aşk sözleri en güzel karşılıksız aşk sözleri Evet melek'ler, bu yazımızda karşılıksız aşk sözleri kısa örneklerde bulunuyor ve anlamı en güzel olan karşılıksız aşk sözleri sunuyoruz sizlere. Sen beni sevmesen de ben seni çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim… • Karşılık beklemiyorum sevgime yanımda ol yeter. • Sen benim kalbimin ilk ve...
  3. karşılıksız sevgi sözleri kısa

karşılıksız sevgi sözleri kısa

karşılıksız sevgi sözleri kısa karşılıksız sevgi sözleri kısa 2012 2012 karşılıksız sevgi sözleri kısa Bizi ziyaret eden beyler ve bayanlar, karşılıksız sevgi sözleri kısa mesajlar arayan üyelerimiz, işte size 2012 karşılıksız sevgi sözleri kısa örneklerimiz :) Sevgisine karşılık bulamayan herkese gelsin. Seni hayal ediyorum geceleri Masamın Soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni...
  4. Sevgi sözleri kısa ve öz

Sevgi sözleri kısa ve öz

kısa ve öz sevgi sözleri 2012 sevgi sözleri kısa kısa sevgi sözleri Ahh sevgi ahh... Bazen öyle seversiniz ki karşınızdakini ( erkek yada kadın herneyse işte ) ona olan aşkınızı kelimelerle ifade etemeyeceğinizi düşünürsünüz. Daha doğrusu beyninizde bu kelimeler bir türlü toplanıp ta cümle haline gelemez melekler. İşte biz o kelimeleri topladık ve cümle, sevgi sözcükleri haline hatta...
  5. aşk sözleri kısa

aşk sözleri kısa

aşk sözleri kısa sözler paylaşırsanız benimle, bende arkadaşıma facebook sayfamdan yazmayı düşünüyorum :)

Sayfayı Paylaş