gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kısa kollu bayan hırka modeli(açıklamalı)

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

modern hırka modelleri açıklamalı bayan hırka modelleri açıklamalı bayan anlatımlı kısa İçine bir body ile kullanabileceğiniz son derece modern kısa kollu bayan hırkası modelini ve açıklamalı anlatımlı tarifini sizler için veriyorum
    Yapılışı:Arkaya 44 ilmekle başlayın Düz örgü örün 48 cm sonra her iki taraftan 8′er ilmek artırın 22 cm sonra ilmekleri kesin Önlere 22 ilmekle başlayın Düz örgü örün 48 cm sonra bir taraftan 8 ilmek kol için artırın Aynı sırada ön ortasından her sırada “Ter ilmek artırarak 10 ilmek olacak şekilde devam edin 22 cm sonra omuz için 19 ilmek kesin Arka yaka için şişe 12 ilmek atarak 16 cm örüp ilmekleri kapatın Diğer önü de aynı şekilde örün Önlere cep örüp dikin

Kısa kollu bayan hırka modeli(açıklamalı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yapılışı İle Kısa Kollu Hırka Modeli

Yapılışı İle Kısa Kollu Hırka Modeli

kısa kollu hırka modelleri hırka yakası nasıl kesilir yarasa kollu kazak nasıl örülür kısa modelleri ve yapılışları kazak modeli ve yapılışı Hırka giymeyi ve örgü örmeyi sevenlerdenseniz tam size göre bir model meleklerim :örgü: Yapılışı ile kısa kollu çok şık ve kullanışlı hırka modeli :tik: Şiş No: 6.0 Beden: 38 Modelin Yapılışı ARKA : 74 ilmek başlanarak 1 sıra haroşa örülür....
  2. Kısa kollu hırka  modelleri

Kısa kollu hırka modelleri

hırka modelleri kısa kollu hırka modelleri kısa kollu
  3. Açıklamalı çocuk hırka modeli

Açıklamalı çocuk hırka modeli

anlatımlı bebek hırka modelleri çocuk hırka modelleri açıklamalı bebek hırkası açıklamalı çocuk Çocuklar için gayet güzel hırka modelini ve açıklamalı anlatımlı tarifini sizler için veriyorum Yapılışı:ÖN-ARKA: 83 ilmek başlanacak İlmekler 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 10 düz, 1 ters 1 düz, 1 ters 6 düz şeklinde dizilerek diagramdaki şekilde...
  4. Açıklamalı Kısa Şal Modeli

Açıklamalı Kısa Şal Modeli

açıklamalı şal modelleri açıklamalı şal örnekleri kısa modelleri tığ işi örnekleri Kısa şal modellerinden hoşlanıyorsanız ve açıklamalı şal modeli arıyorsanız sizler için beğeneceğinizi umduğum şal modelini ve açıklamalı yapılışını sunuyor, kolaylıklar diliyorum:) Beş nolu şiş ile 118 ilmek başlanır, 7 sıra haraşo örgü ile örülür.Daha sonra 7 no.lu şiş ile örgüye devam edilir. 58 ilmek kalana...
  5. Kapri Kollu Bayan Hırka Modeli Yapılışı

Kapri Kollu Bayan Hırka Modeli Yapılışı

örgü bayan hırka kapri kollu bayan hırka el örgüsü bayan hırka modeli Çok şık ve modern bir hırka modeliyle karşınızdayız melekler :) Her yerde göremeyeceğiniz bu spor ve modern hırka yakalı, kapri kollu ve düğmeli. Bu harika hırkanın yapılışı için yazımıza bir göz atalım :tik: LANAGOLD FINE RENK: 182 GRİ MELAN YUMAK: 4 ŞİŞ NO:4 BEDEN: 40-42 ÖN: 1. parça için 14 ilmek başlanır. Her...

Sayfayı Paylaş