gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kısa Makara Sözler 2012

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Makara Sözler 2012 kısa makara sözler 2012

Sevgili melekler bu yazımızda birbirinde komik ve ilginç makara sözlerle karşınızdayız, okuyun ve keyfiniz yerine gelsin :D:D

Kısa Makara Sözler

- Adam 7 gün boyunca nezle olmuş. Sıkılmış bugün de petekle olayım demiş.

- Beyaz atlı prensini bekleme, seyise razı ol, yoksa beygire kalırsın.

- Yeni bir pencere açalım ve unutalım herşeyi.

- Gökten Mag Ryan Yağsa Bana Er Ryan Düşer, Onu da Gelir Kurtarırlar.

- Kısa yol oluştur fazla bekletme bu seveni.

-Bir adam OMO'yla yıkanmış ve maymuna dönüşmüş neden? Çünkü OMO'yla yıkanan her şey ilk günkü gibi olur.

- Geri döüşüm kutusuna göderelim maziyi.

- Şifreni söyleme dostuna! o da söyler dostuna.

- Takıl bana hayatın renklensin, fazla takılma gökkuşağına dönersin.

-Ölüm korkusu surekli değil mezarda biten geçici bir duygudur.

-Dünya dahiler gittikçe azalıyor. Newton yok Einstein yok Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi hiç iyi hissetmiyorum :)

-Mouse kullanamadigi programa, viruslu der.

-Msn adresi verir misin?' dedi 'Tabiki veririm.' dedim. Çok heyecanlandı. '[email protected]' dedim. Sustu.

-Soru : Adamın biri hindistanda yürüyomuş.Kafasına BUDA heykeli düşmüş ne demiş? Cevap : Başıma budamı gelecekti.

-At binenin, ninem dedemindir.

-Sizde bit Şampuanı var mı? Kirlendi hayvancıklar.

-Bilmemek Ayıp Değil yeterki Çaktırma

-Soru : Otuz Laz denizci boğulmuş neden? Cevap : Denizaltıları bozulunca ittirmeye kalkmışlar

-Soru: John Wayne'nin ebesinin adı nedir? Cevap: Ebeveyn

-Soru: Bir adam OMO'yla yıkanmış ve maymuna dönüşmüş neden? Cevap: Çünkü OMO'yla yıkanan herşey ilk günkü gibi olur.

-Her yıldız kaydığında bir insan ölürmüş, bizim Feriha teyze takunyası kaydığı için öldü.

-Soru: Karadenizli askerin silahına ne denir? Cevap: Lazer silahı.

-Soru : Bir çocuk hiç patik giymiyomuş neden Cevap : anti-patikmiş

- Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi.

- Manzaralı mause pedinde gezdir beni.

Kısa Makara Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Özlü Sözler 2012

Kısa Özlü Sözler 2012

Ahmaktan uzaklaşmak Allah’a yaklaşmaktır Dürtmediği sürece şeytana uymam Bazı insanlar kafalarıyla hissederler ve kalpleriyle düşünürler Kendisi ile barışık olmayan herkese darılır Kendini seveni başkası sevmez Öyle kaba insanlar vardır ki ayı onların yanında centilmen sayılır Kendimi yalnız bırakmamak için bütün gece aynanın karsısında oturdum Engeller gözlerinizi hedeften...
  2. Esprili sözler kısa 2012

Esprili sözler kısa 2012

Kısa esprili sözler 2012 2012 Esprili sözler Birazdan vereceğim esprili sözleri faceyi karış karış dolaşarak edindim. Kimse yok benim yok şunun demesin. Ağlatacak bu sözler sizi ağlatacaaaaaak :D:D:D Herkes karın tokluğuna çalışırken, boksörler karın boşluğuna çalışıyorlar, hayat bazen gerçekten çok acımasız. içinizde aniden bir ders çalışma isteği oluyorsa , hiç panik yapmayın boş bir...
  3. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  4. 2012 Sıradan Sözler kısa

2012 Sıradan Sözler kısa

Sıradan Sözler facebook 2012 Sıradan Sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda siz sevgili üyelerimizle ve bizden sıradan sözler isteyen misafirlerimiz ile yılın en güzel kısa sıradan sözlerini paylaşıyoruz. Yarınıma seninle gitmek için bekliyorum seni hadi aç kalbini al beni götür sevginle. öksüz bir sevdanın garip insanıyım kurtar beni seni bekliyorum. karşılıksız...
  5. Makara Sözler

Makara Sözler

Makara Sözler nedir arkadaşlar bana bir kaç Makara Sözlerin örneğini verir misiniz acaba?

Sayfayı Paylaş