gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa Manalı Sözler Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Manalı Güzel Sözler Kısa Manalı Sözler
    Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere en güzel manaslı sözleri ve ksıa manalı mesajları aktarıyor ve bizden manalı sözler konusu açmamızı rica eden tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz.

Fakirlik, elini cebine attığında boş olması değil, Elini çıkardığında, tutacak kimsenin olmamasıdır.

Tek bir sözünle beni saatlerce ağlatabilirsin,ama bana yaptıklarını unutturacak bir kelime yok.

Yalnızlığın en kötüsü, anlamayanların arasında kalmaktır..

İnsanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin...

Yemine Bakıp insana inanma, insana Bakıp yemine inan

Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir.

Dudak dudağa 5 dakikalık zevk için değil ; Omuz omuz'a bir ömürlük istiyorum seni .

Kaygılanma çocuk, herkes ölür ! Kimi toprağa gömülür, kimi yüreğe.

Sanat Ne Kadar Uzun Tanrım, Hayat Ne Kadar Kısa.! GOETHE

Esnek insanlar asla kırılmazlar” B.Karim

Eğitimin amacı boş bir zihnin yerine, açık bir zihin koymaktır” M.S.Torbes

Tartışırken, Doğruluk Hep Kaybolur. SYRUS

Tartışmalarda Yapılan Benzetmeler, Aşkta Söylenen Şarkılara Benzerler. Hiçbir Şeyi Kanıtlamazlar. PRİOR

Bir Tutsağın Boynuna Geçirdiğiniz Zincirin Öteki Ucu, Kendi Boynunuza Takılıverir. EMERSON

Bir Ulus; Yarısı Hür, Yarısı Tutsak Olursa Yaşayamaz. LİNCOLN

Zayıfların Haklarını Korumak İçin Konuşmayanlar, Tutsaklardır. LOWELL

Umut, Yoksulun Ekmeğidir. THALES

Hastalar İçin Hayat Oldukça, Umut Da Vardır. CİCERO

Umut Olmadan, Umut Edilen Ele Geçirilemez. LİESHERAK

Umut, Çalışkanların Rüyasıdır. PLİNİUS

Kadınların Umudu Gün Işığında Örülmüştür; Bir Gölge, Onları Karartır. GEORGE ELİOT

Umut,Genç Tutkuların Dadısıdır. BİCKERSTAFF

Yaşayanlar İçin Umut Her Zaman Vardır. Umutsuzluk, Ölüler İçindir. THEOKRİTOS

Umutsuzluk, Sersemlerin Elde Ettiği Bir Sonuçtur. DİSRAELİ

Öldükten Sonra Unutulmak İstemiyorsanız Ya Okumaya Değer Şeyler Yazın Yada Yazılmaya Değer Şeyler Yapın.

Dünyada herşeyin bir tartısı vardır. Sevginin tartısı da fedakarlıktır. Fedakarlık yapmayanın sevgisi Palavradır.!

Ayakta uyuduğumuz günlere sayıyoruz, uykusuz geçen geceleri.

Kısa Manalı Sözler Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  2. Kısa İftar Sözleri mesajları

Kısa İftar Sözleri mesajları

İftar Sözleri Mesajları Kısa İftar Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve ilgili tüm misafirlerimize en güzel iftar sözlerini ve iftar mesajlarını sunuyoruz. Güzel Anımlar paylaştıkça Ve Aynı Sofrada Oldukça Daha Güzel Olur Bu Güzel Ayda Anılar Kalıcı Sofranız Halil ibrahim Bereketinde Olsun Hayırlı iftarlar. Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Bereketi...
  3. Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

Sevimli Sözler Kısa Sevimli Sözler Mesajlar Biraz hayata sevimlilik katalım istiyoruz ve işe de sevimli sözler söyleyerek başlayalım diyoruz :) Sevgili Melek'ler, işte size sevimli sözler ve mesajlar :) Kalbimde gözlerin beynimde ismin bedenimde sevgin geziyor. Anılar yaşadıkça sevgiler paylaşıldıkça çoğalır, ben seni düşünerek yaşıyorum sevgilim. Seni severek günümü geçiriyorum sana...
  4. Kısa Harika Mesajlar Sözler

Kısa Harika Mesajlar Sözler

Harika Mesajlar Kısa Harika Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda harika sözler arayan bütün arkadaşlarımız için en güzel harika sözler ve harika mesajları paylaşıyoruz :) Yedi Ayrı İklimden Yedi Çesit Arı Getirseler Yedi Çesit Arı Yedi Ayrı Çiçeği Dolaşsa Yedi Ayrı Çiçekten Bal Yapsa Senin Kadar Tatlı Olamaz... Ben Seni Dün Sevmedim Çünkü Dün Geride Kaldı, Ben Seni Bugün...
  5. İşte Manalı ve Yararlı Kısa Mesajlar

İşte Manalı ve Yararlı Kısa Mesajlar

Kısa Yararlı Mesajlar Yararlı Sözler Sevgili melekler, bu konumuzda her biri derin anlamlar içeren, öğretici, bilgilendirici güzel sözler ile karşınızdayız. Sosyal paylaşımlarınızda kullanabileceğiniz sms olarak kullanabileceğiniz kısa yararlı sözler listesi aşağıda.. :) Sabır, yüzü ekşitmeden acıyı yudum yudum içine sindirmektir. Ekmeği Elde Etmek için Emek vermek Lazım. Ekmek...

Sayfayı Paylaş