Kısa Mektup Sözleri | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

Kısa Mektup Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mektup Sözleri
    Kısa Mektup Sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve bizden mektup sözleri isteyen misafirimize, yeni ve kısa mektup sözlerini aktarıyoruz.

- Bu mektuplar tarihimiz sanmaki ölmeyeceğiz biz öldüğümüzde torunlarımıza aşkımızı öğreteceğiz

- Her yazına Başlamadan önce Seni Seviyorum Yazışını özledim beyaz Sayfadaki teninin Kokusunu Özledim Birtanem Bir mektubunu bekler bu isyankar aşık!

- Ne telefon ne e-mail ne de diğer elekronik cihazlar mektuplarındaki yazılar kadar heyecanlı olmadı şu anki gibi bitanem.Mektuplar Aşkın resmidir Anıların bekçisi Gurbetin Temsilcisidir, O Bir Mektupdur!

- Uzakta Olsan Bu mektubum Sana gecenin Kör Karanlığında Gurbetin Kucağında Ama Sevginin Yanımda Olduğu Saatte Yazıyorum Seni Çok Seviyorum Aşkım.

- Ne yasaklar Dinler Seni Ne Engeller geçer önüne Kalbim içinde Hadi Git Sevgilime Mektup’um…

- Bu da çok bir mektubun başlangıcındaki sözler gülmekten kendinizi alamayabilirsiniz.

- Mektuplarını okurken yanımda hissediyorum seni yazılarda gözlerini görüyorum heycanlanıyorum okurken sesini duyuyorum hayaL ediyorum seni.

- Kimse Bilmez Bendeki Derdi kederi Mektuplarımda Sakli hepsi, Sevdim Seni Birkere mektuplarım sende hüzünlü bir parça oldu benden.

- Ayrılıksa sevgin çekerim nazlanıyorsa kalbin gülerim senin gibi güzel için ben mektuplari dile getiririm.

- Mesafe Ne kadar Uzun Olursa Olsun mektup insanı Bazen Sevdiğinin yanına Götürür Getirir..

- En güzel Mekup iyi kelimeler içeren mektuptur.

- Her Mektubunda Adın geçiyor Sevgimiz Yazıyor Aşkımızın böLünemeyeceğini gösteriyor okuyor okuyor ve okuyorum her seferinde özlemin içimde bir ateş bitanem.

- Yolları Aşarak geldi Sevgin Hasret Çeken Gönlüm Yazılarınla Kokunla mutlu Oldu Seviyorum Seni Sevdiğim gibi Mektuplarını

Kısa Mektup Sözleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :???? senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes Sesini Yapma biLmisLiq. sen benim...
  2. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  3. sevgiliye muhteşem mektuplar kısa

muhteşem aşk mektubu sevgiliye mektuplar kısa Sevgilisine aşk mektubu yazmak isteyen misafirimiz için ve aşk mektubu örnekleri arayan tüm arkadaşlarımız için, bu yazımızda muhrteşem aşk mektupları sunuyor ve sevgiliye verilecek en güzel aşk mektupları burada diyoruz. Buyrun Melek'ler; İlk aşka yazılmış duygusal bir mektup Maziye zincirlenmişti birzamanlar kaderim. Kalbime de zincir...
  4. Anneler Günü Sözleri Kısa

Anneler Günü Sözleri Kısa Anneler Günü Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve yeryüzünde ki tüm anneler... Bu yazımızda sizlerin anneler gününü kutlamak için, en güzel kısa anneler günü sözleri paylaşıyor ve şimdiden tüm annelerin, anne adaylarının anneler gününü kutluyoruz. Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı Onları hiç soldurmadım annem Anneler günün kutlu olsun Benim...
  5. Mektup Sözleri Mektup Mesajları arıyorum ben

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize keyifli bir gün diliyor ve sizden mektup sözleri yani mektup mesajları yazmanızı rica ediyorum şimdiden tşk ederim paylaşımınız için.

Sayfayı Paylaş