gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kısa mesafe

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

off ya şey kısa mesafe koşuları kaç m'dir.

kısa mesafe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler kısa kısa

Damar SÖzler düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :???? senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes Sesini Yapma biLmisLiq. sen benim...
  2. Ay İle DÜnya Arasindakİ Mesafe

Ay İle DÜnya Arasindakİ Mesafe

dünya ile ay arasındaki mesafe ay ile dünya arasındaki mesafe uzaklık uzay ayın AY İLE DÜNYA ARASINDAKİ MESAFE Kamer(AY) suresinde yine bir mucize ile karşılaşıyoruz. Bu surede Ay ile Dünya arasındaki harflerin uzunluk oranı Uzay'daki Ay-Dünya mesafesine işaret etmektedir. Kamer(AY) suresinin içerisinde sadece bir yerde Dünya(Ard) kelimesi...
  3. en uzak mesafe!!!

en uzak mesafe!!!

uzaklık sözleri mesafeyle ilgili sözler mesafe ile ilgili sözler uzaklık mesajları sözleri facebook En uzak mesafe ne Afrika'dır, ne Çin, ne Hindistan, ne seyyareler, ne de yıldızlar geceleri ışıldayan... En uzak mesafe iki kafa arasındaki mesafedir birbirini anlamayan..... Can Yücel
  4. Serdar Ortaç - Mesafe

Serdar Ortaç - Mesafe

Söz:Serdar Ortaç Müzik:Serdar Ortaç Bir zamanlar sevdiğin, Aşkı bildiğin günler oldu mu? Bana güller verdiğin, Tatlı nameler gerçek oldu mu? bir zamanlar sevdiğin Aşkı bildiğin günler oldu mu? Bana güller verdiğin, tatlı nameler mevsim oldu mu? Hiç yüzünden darılmak, Her güzel şeye alınmak, Bitik ve mutsuz anılmak, Alın yazımsa, sildim çoktan Peşimdem gelirsen, Aşk için direnirsen, Nerede...
  5. aşk mesafe tanımaz

aşk mesafe tanımaz

aşk resimleri aşk resmi mesafe tanımaz Aşk Mesafe Tanımaz Günün birinde birisi, karşınıza geçip 'Mesafeler aşkı öldürür' derse buna şiddetle karşı çıkın. Çünkü aşk, dil, din, ırk ve kilometre tanımaz... Ayrı şehirlerde, hatta başka ülkelerde de olsanız bile, 'seviyorsanız' bunun bir engel olmadığını anlarsınız. Bazen aynı anda telefonlara sarılırsınız, bazen de eş zamanlı mesajlar...

Sayfayı Paylaş