gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa mı kısa Hazır Msjlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hazır Msjlar Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya raz?y?m

Seni sevdi?imi bir kalbim biliyor o da dilsiz..

A?k lüks bir lokantada yenilen en pahal? kaz?kt?r

Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin aras?ndan seninkine benzeyene rastlad???nda hissetti?in duygudur a?k...tan?mlayamazs?n...

Seven Unutmaz Unutmu?sa Sevmemi?tir.Sevipte Unutmu?sa, Sevmesini Bilmemi?tir.

ELVEDA BU SON SÖZÜMDÜR SANA MERAK ETME DÖNMEYECE??M ASLA AKLIMDA SEN VE BEN SEN?N ADINI SÖYLERKEN BO?LU?A
    ??TE BEN?M ?LK ADIMIMDIR SONSUZLU?A

Dünyada iki kör tan?yorum biri beni göremeyen sen di?eride senden ba?kas?n? göremeyen ben!

Gözlerinin dald??? noktada ben var?m.çünkü o an ben seni dü?ünüyor olucam

Bir insan?n ideallari olmal?;sonsuzluk gibi , bir insan?n özlemleri olmal?;umutla açan çiçekler gibi,bir insan?n ''B?R?S?'' olmal?;belkide ''BEN''deki ''SEN''gibi...

Sevmek ellerini tuttugumda dertlerimi unutmaksa dizlerine yatt???mda mutluluk duymaksa,seninle ölümü göze almaksa o zaman seni seviyorum HAYATIM

Kısa mı kısa Hazır Msjlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazır Msjlar facebook

Hazır Msjlar facebook

Hazır Msjlar Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya raz?y?m Seni sevdi?imi bir kalbim biliyor o da dilsiz.. A?k lüks bir lokantada yenilen en pahal? kaz?kt?r Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin aras?ndan seninkine benzeyene rastlad???nda hissetti?in duygudur a?k...tan?mlayamazs?n... Seven Unutmaz Unutmu?sa Sevmemi?tir.Sevipte Unutmu?sa, Sevmesini Bilmemi?tir. ELVEDA...
  2. Boyum kısa mı ?

Boyum kısa mı ?

Ben 14 yaşındayım boyum 148 cm.Yaşıma göre normal boy seviyesinin 1 cm üstünde.Bu bana göre çok kısa.Sizcede boyum çok kısamı yoksa normalmi?
  3. Çanakkale zaferiyle ilgili kısa kısa yazılar var mı sitenizde ?

Çanakkale zaferiyle ilgili kısa kısa yazılar var mı sitenizde ?

Ödevim var ve acilen çanakkale zaferi hakkıonda kısa yazı lazım, bana yazabileceğiniz birşeyler var mı, lütfen çok makbule geçecek :)
  4. Kısa kısa 10 Kasım şiirleri lazım bana var mı sitenizde ?

Kısa kısa 10 Kasım şiirleri lazım bana var mı sitenizde ?

Bana kısa kısa 10 Kasım şiirleri lazım. Elimde birkaç tane var ama çeşit istiyorum. Sağolun şimdiden.
  5. ödevim atletizm kısa bilgi var mı

ödevim atletizm kısa bilgi var mı

Slmmm.Bedenci ödev verdi sanki yazmalı beden ödevimi olur :S Ama işte verdi, atletizm hakkında bilgi toplamam lazımm, yardım edermisinizzz :(

Sayfayı Paylaş