gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kısa Özür Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kısa Özür Sözleri istiyorum sevgilimin kalbini kırdım ondan özür dilemem gerekiyor ve onun için anlamı çok büyük olan özür sözleri bulamam lazım:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa Özür Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa özür msjları facebook

kısa özür msjları facebook

özür msjları özür msjları özürmsjları Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi...
  2. Özür Kısa Mesajları

Özür Kısa Mesajları

♥ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim. ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim... Eğer özürlerimi kabul...
  3. Özür Sözleri Kısa

Özür Sözleri Kısa

Kısa özür sözleri ve mesajları meleklerim. OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN. OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN... OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN... YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM GECMISTE YASADIGIMIZ TUM KIRGINLIKLAR ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN? BILIRSIN BIR KARINCAYI BILE INCITMEM... SENI DE INCITMEK ISTEMEDIM, INAN KI ISTEMEDEN OLDU. COOOOOK AMA COOOOOK...
  4. Güzel Özür Sözleri kısa

Güzel Özür Sözleri kısa

Özür Sözleri Güzel Özür Sözleri Elbette ki kırılan kalbin tamiri olmaz ama belki telafisi olur ve kırılmanın boyutuna göre de değişebilir. Her ne olursa olsun, insan hatasını anlamalı ve o büyük erdemliği göstermeli ve özrünüde dilemelidir diyor ve sizlere en güzel özür sözlerini sunuyoruz Melek'ler. Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür...
  5. Özür Sözleri

Özür Sözleri

Özür Sözleri istiyorum sizden yeni yepyeni Özür Sözleri olsun ama :)

Sayfayı Paylaş