gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kısa Saç modelleri yenii

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

sibel can kısa saç modeli gülben ergen kısa saç modelleri sibel can modelleri Kısa saçı seven ve tercih eden melişler için modeller :)

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    2 modeli beğendim ama sonuncunun ayrı bir havası var.Emeğine sağlık

3. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vuaaaaaav en son model çok seksiymiş aynı zamanda denemek lazım

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler :=)))

Kısa Saç modelleri yenii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 kısa saç modelleri

2011 kısa saç modelleri

saç modelleri kısa saç modelleri 2011 kısa 2011 bayan Güzelliğin çerçevisidir saçlar. Kadın - erkek için oldukça önemlidir saçlar. Ondan olaki, saç sorunları psikolojik problemlere neden olduğu gibi birde psikolojik bunalımlarda oldukça etkili oluyor. "Nasıl yani" diyorsunuz değil mi; biraz daha açalım o zaman. Stres ve sıkıntıyı atmak için, biz kadınlar dış görüntümüzde bir takım...
  2. 2012 Kısa Saç Modelleri

2012 Kısa Saç Modelleri

Merhaba arkadaşlar sizden 2012 Kısa Saç Modelleri rica ediyorum beğendiğiniz kısa saç modeli ya da modelleri var ise lütfen bana önerilerde bulunun. şimdiden tşkler hanımlar
  3. kısa saç modelleri istiyorum

kısa saç modelleri istiyorum

selam uzun bir süredir saçlarım uzun modelde kullanıyorum ama artık çok sıkıldım sürekli yıkayıp şekil vermek özellikle kışın çok zor oluyor bana şöyle modern havalı kısa saç modelleri tavsiye edermisiniz. Bu aradamümkünse kısa saç modelleri sarı saç renginden olursa sevinirim ama çokda önemli değil modeli beğenimde ben onu sarı yaparım:)
  4. Kahverengi Kısa Saç Modelleri

Kahverengi Kısa Saç Modelleri

Kahverengi kısa saç modelleri ile modern, havalı ve olduğunuzdan çok daha genç görünmeniz mümkün olacak... Sizler için saç kesim modelleri arasın dan kahverengi kısa saç modellerini bu yazımız da paylaşıyoruz. Kendiniz ile ilgili herhangi bir imaj değişikliği düşünüyorsanız aşağıda ki model ve renkler sizin için bir alternatif seçim olacaktır;)
  5. Popüler kısa saç modelleri

Popüler kısa saç modelleri

Bana göre kısa saç modelleri bir bayanı olduğundan çok daha genç göstereceği gibi modern bir saç kesimi oldukça havalı ve dikkat çekicidir. Özellikle evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra uzun saçlara bakım biraz daha zorlaşır. Sonuçta ilgilenmeniz gereken bebeğiniz ve bunun yanın da tabi ev işlerini düşünecek olursak eminim ki birçok bayan saçlarına çok fazla zaman ayıramamaktadır....

Sayfayı Paylaş