kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında yaqmurcuk tarafından paylaşıldı.

1. Kaydiri gubbak uye

Kaydiri gubbak uye Forum Okuru

Dabur amla yagi ni denedinizmi...??simdi faydalari com fazla derimki googldan yagin ismini yazin girin daha genis bilgilenin. Ben uzun suredir kullanirim yok boyle bir parlaklik...yalniz kokusu biraz agir...kolay gelsin

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya sirke kokmaz mı ? ben saclarımın uzamasını cok ıstıyorum ama uzamıyor

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaŞlar ben denedim olmuyo boşuna uqraşmayın

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar en iyisi yumurta sarısı ve sirke saç uzatmakta başka basit yöntemler yok deneyin gerçekten sonuç alacaksınız önceden saçlarımın uzaması çok zaman alırdı artık almıyor neredeyse 1 yılda sırtıma geliyor kestirince kırıklardan kurtulursunuz ayrıca kırıklar saçın uzamasını yavaşlatır onun için uçlarından kestirin ve her banyo yaptığınızda sirke ya da yumurta sarısını kullanın ve sabırlı olun kesin sonuç alacaksınız bundan emin olun.

5. Saç uzatmak isteyen

Saç uzatmak isteyen Forum Okuru

Ben saçımı yazın kestirdim ama çok pişmanım işe yarar mı?

6. korkusz melek

korkusz melek Forum Okuru

misafir mele katılıyom

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar ben henüz 13 yaşındayım saçım belimdeydi ama kestirdim önü uzun arkası kısaydı daha 1-2 ay oldu diyebilirim yada daha fazla sirkeye gelince korkuyorum anneme bi sorucam ama faraşa gelince faraş yazıyorum afedersiniz temizlikte kullanılan bir alet onun yerine boş şampuan kutusu kullansak olur mu bide haftada kaç kez kullanıcaz lütfen cevap verin

8. banubahar

banubahar Forum Okuru

ya piş pş kokar bndn uyrması

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar saçlarım çok kısa herkezde uzun görym çok hoşuma gidiyor ne yapmaylm

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yılan yağı çobuk uzatıyor benim saçım şuan çok uzun
    :D

11. oyuncak melek

oyuncak melek Forum Okuru

ben turp formülünü denedim işe yaradı önce turpu yıkayıp randeledim ve suda 30 dakika boyunca kaynattım daha sonra yumurta sarısı ile karıştırdım ve saçıma uyguladıktan sonra iyice duruladım yalnız dikkat edin vücudunuza gelmesin sadece saça uygulayın çünkü vücuttaki tüyleri uzatabilir :D

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben denedm oldu çok teşekkür ederm saçlarm smdı belmde :)

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende deniycem ama ya kel olursam

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sorumluluk

saçı şu kürle yıkayın diyo ama nasıl uygulanacagı yazmıyo bence baştan savma bişey olmuş..

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayır kesınlıkle bır sey olmuyo ben denedım saclar daha cabuk sekıl alıyo ama ben pek fazla denemedım

kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kısa sürede 4/4 makyaj

Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı (concealer) kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık olmalı. Kapatıcıyı parmaklarınızla cildinize iyice yedirin. Fondöteninizi uygulayın. Fondöten rengini cildinizle aynı tonda veya yarım ton daha açık seçin. Büyük bir...
  2. Kısa sürede bronzlaşmanın yolları

kısa sürede bronzlaşmak hızlı bronzlaşmanın yolları bronzlaşmanın yolları evde çabuk bronzlaşmak için ne yapmalı Çok az bir tatil zamanınız var ama siz bu kısa sürede bronzlaşmak istiyorsunuz.İşte sizler için gerekli olan hızlı bronzlaşmanın yolları Güneşi çok seviyorsanız ama aynı zamanda hassas bir cildiniz varsa, güneşin cildinize vereceği zararları minimuma indirmek için bazı önlemler...
  3. Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? çabuk saç uzatmak için ne yapmam lazım. Arkadaşlar, sizler bilirsiniz belki çünkü sizi takip ediyorum güzellik konularında sürekli araştırma yapıyorsunuz. Lütfen Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? bilen varsa banada önerilerde bulunsun.
  4. Saçıımı kısa sürede nasıl uzatırım yardım

Ben saçımı kestirdim eskiden göğsüme geliyordu.Şimdi omzumda çokda kabarıyor saçım her gün ağlıyorum neden kestirdim diye hemen uzatmak istiyorum bu yüzden formül kullanacağım ancak annem kızıyor ama yine de en hizli en etkili en iyi formül hangisi tarifi ne ama evdeki malzemelerle yapılabilsin lütfen?
  5. Kıvırcık Saçlar Kısa Sürede Nasıl Uzatılır?

kısa saç nasıl uzar, saçları kısa sürede uzatmak için, saçlar nasıl hızlı uzar Sevgili melekler, saçlarını ani bir kararla kestirip de pişman olanların en çok öğrenmek istedikleri şey saçların kısa sürede nasıl uzatılacağıdır. Saçlarınızın çabuk uzaması için bilmeniz ve yapmanız gereken ilk şey sabırlı olmaktır. Bunun yanında sağlıklı beslenmek de saçlarınıza iyi gelecektir. Unutmayın ki...

Sayfayı Paylaş