kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında yaqmurcuk tarafından paylaşıldı.

1. xxmelicanxxx

xxmelicanxxx Kayıtsız Kullanıcılar

ya saçım üzümüyo ya dertliyim dertliyim uza saç uza

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

Zeytinyağııı diyooruuuummmmm o kadaaar !

3. www.xnxx.com

www.xnxx.com Kayıtsız Kullanıcılar

en iyisi ebru şallının formulü denedim ve mükemmel sonuş aldım kuru naneyi kayatın içine iki üç damla limon suyu ve yaptık sonra sunu kavanıza güzel ovalarayark tarayın bu arada not.:sirke kepeğe ve bitte birebir sorun ve saçları dökülmemesini engeller

4. Kayıtsız Üye

Canım merhaba. kına saça rengini veriyor mu?

5. Kayıtsız Üye

kardeş ben aslan başı yapacam sence uzar mı?

kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kısa sürede 4/4 makyaj

[COLOR=black]Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı (concealer) kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık olmalı. Kapatıcıyı parmaklarınızla cildinize iyice yedirin. Fondöteninizi uygulayın. Fondöten rengini cildinizle aynı tonda veya yarım ton daha açık seçin....
  2. Kısa sürede bronzlaşmanın yolları

kısa sürede bronzlaşmak hızlı bronzlaşmanın yolları bronzlaşmanın yolları evde çabuk bronzlaşmak için ne yapmalı [B]Çok az bir tatil zamanınız var ama siz bu kısa sürede bronzlaşmak istiyorsunuz.İşte sizler için gerekli olan hızlı bronzlaşmanın yolları Güneşi çok seviyorsanız ama aynı zamanda hassas bir cildiniz varsa, güneşin cildinize vereceği zararları minimuma indirmek için bazı önlemler...
  3. Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ?

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? çabuk saç uzatmak için ne yapmam lazım. Arkadaşlar, sizler bilirsiniz belki çünkü sizi takip ediyorum güzellik konularında sürekli araştırma yapıyorsunuz. Lütfen Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar ? bilen varsa banada önerilerde bulunsun.
  4. Saçıımı kısa sürede nasıl uzatırım yardım

Ben saçımı kestirdim eskiden göğsüme geliyordu.Şimdi omzumda çokda kabarıyor saçım her gün ağlıyorum neden kestirdim diye hemen uzatmak istiyorum bu yüzden formül kullanacağım ancak annem kızıyor ama yine de en hizli en etkili en iyi formül hangisi tarifi ne ama evdeki malzemelerle yapılabilsin lütfen?
  5. Kıvırcık Saçlar Kısa Sürede Nasıl Uzatılır?

[B]kısa saç nasıl uzar, saçları kısa sürede uzatmak için, saçlar nasıl hızlı uzar[/B] Sevgili melekler, saçlarını ani bir kararla kestirip de pişman olanların en çok öğrenmek istedikleri şey saçların kısa sürede nasıl uzatılacağıdır. Saçlarınızın çabuk uzaması için bilmeniz ve yapmanız gereken ilk şey sabırlı olmaktır. Bunun yanında sağlıklı beslenmek de saçlarınıza iyi gelecektir....

Sayfayı Paylaş