kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

saç uzatma

yha uzatmasa diye çokk korkuyorum yapan biri varsa söylesin hem sirke biraz kötü kokuoo :D

saçlar her bir aydamı 2.5 santim uzar yoksa 1 ayda devamlımı uzar.yani mesela temmuzda uzadı diyelim,birdahaki uzama ağustostamı olur.ben bunu merak ediyorm

yha uzatmasa diye çokk korkuyorum yapan biri varsa söylesin hem sirke biraz kötü kokuoo :D
Uzar giderler takma kafana bu kadar :D Bende çok düşkünümdür saçlarıma 4-5 ay önce kestirdim saçlarımı 15 gün bunalıma girdim o derece yani,halbuki kuaförden mutlu bi şekilde çıkmam lazımdı ama ters tepti :D hala da uzamış gibi değiller gözümde arkadaşlarım söylüyo hep burçağın saçlarda uzamış baya diye :D Kendine en uygun, sana iyi gelebilecek kürler uygulayabilirsin, ampuller alıp şampuanına atabilirsin ya da kürlerin içinde kullanabilirsin, beslenmene dikkat edersin etc... uzayıp giderler korkma hep öyle kalacak hali yok er ya da geç uzarlar. Erken uzaması senin elinde.Bakım yaparsın olur biter :D

[FONT=Arial, Helvetica]Bence 1 ayda bir kez, yaklaşık 2,5 cm uzar.Çünkü saçlarda diğer kıl kökleri gibi hücre bölünmesi ile büyür, uzar,bu hücre bölünmesi de 1 ay sürebilir diye düşünüyorum.Zaten saçların da evreleride var.Büyüme,duraklama,dökülme.1 ayda sürekli uzadığını zannetmiyorum.Ama bir uzaman danışabilirsin,internetten araştırma yapabilirsin :)[/FONT]

emin değilim ama bugün sirkeyle yıkayacağım saçlarımı. umarım uzar saçlarım.tüm yardımlar için teşekkürler :)

Geri