kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

ben turp formülünü denedim işe yaradı önce turpu yıkayıp randeledim ve suda 30 dakika boyunca kaynattım daha sonra yumurta sarısı ile karıştırdım ve saçıma uyguladıktan sonra iyice duruladım yalnız dikkat edin vücudunuza gelmesin sadece saça uygulayın çünkü vücuttaki tüyleri uzatabilir :D

sorumluluk

saçı şu kürle yıkayın diyo ama nasıl uygulanacagı yazmıyo bence baştan savma bişey olmuş..

hayır kesınlıkle bır sey olmuyo ben denedım saclar daha cabuk sekıl alıyo ama ben pek fazla denemedım

arkadaşlar gerçekten işe yarıyo bu sirke bu arada her gün sürmeyin yoksa saçlarınız dökülür haftada en fazla 2 kere oda 3 gün arayla fazlası zarar :D :D

arkdslar bıoblas sarmasık özlü sac sampuanı cok işe yaryo bnm saclarm 1 ay içersnde gözle görünebilir bir seklde uzadı .

deneyen varsa yazabilirmi yaa ?
ben sarımsak ile şampuanı karıştırıp uyguladım daha bu gün bakalım etkisi olcakmı inşallah olur :)

arkadaşlar saçınızı her yatmadan önce hiçbirşey kullanmadan sadece normal suyla yıkayıp durulamadan ıslak ıslak tarayıp
sonra durulayıp uyursanız saçınız haftada 1 cm kadar uzar saçınızı yumurta veya sirke ile yıkarsanız saçınız uzamaz hatta saç köklerinde kırılma ve bitlenmeler ortaya çıkar (bakım uzmanı)

Geri