kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

ılık zeytinyağı sürmek işe yarıyor diyorlar
onu nasıl uygulayacağız?

sirke işe yarıyor.bu arada elma sirkesi gibi derde deva birşey yok.vucudum tam istediğim gibi zayıftım ama göbeğim aşırı derecede göze batıyordu.elma sirkesi ve virkaç jimnastikle eridi tam istediğim zayıflıktayım.fazlam yok.saça da iyi geliyo :)

Arkadaşlar hiç bir yerde duymamış olabilirsiniz belki ama badem yağı saç uzatıyor,kirpik çıkartıyor,kaşa hacim veriyor ve de saçınızı hem badem yağı hem defne sabunu ile yıkayın çoooook güzel saçlar sizi bekliyor ben nasıl mı yıkıyorum diye merak ediyorsunuz sanırsam ? ben saçımı önce defne sabunu ile masaj yaparak iyice köpürtüp suyla duruladıktan sonra badem yağıylada masaj yaparak yıkıyorum ama bunu en çooooook diplere doğru yatıştırın bak göreceksiniz saçınız uzayacak şuan saçım belimde :) fotomuda koyayayım görün ama kendi fotomu değil kapalı bir bayanımda ondan :)

ben zaten kesdir me diğim için kısa değil ama bunu denedım biraz daha uzadı pis kokar diyer 10 kere yıkadım sacımı kokusu gecti

SAÇ

ben sirkeyi deniycemde nasıl olucak yani direk sirke mi sürücem saçlarıma yoksa içine su falan koyucakmıyım ??

Arkadaşlar saçlarınıza susam yağı ve badem yağıyla haftada en az 2 en fazla 4 kere bakım yapım :) Düzenli olarak saçlarınızı yıkayın.Saçlarınızın tüm kırıklarını aldırın. Saçlarınızı 2 ayda 1 uçlarından kestirin. Düzleştirici, maşa gibi saç yakan, kıran şeyleri elinizden geldiği kadar az kullanın uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmanın tadını çıkarın :D

arkadaşlar bunlara gerek yoq saçınıza sarımsak ve şeker dökün zaten sarımsak uzatır şekerde besler saçı hemen uzar görürsünüzz saygılarr

Geri