kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

Turplu olanı 3 kez uyguladım, yumurta karışınca öyle iğrenç birşey olmuyor.3 haftadır başka bir karışım kullanıyorum,bende kesinlikle işe yaradı, umarım sizde de yarar:
1 tutam sinameki otu 1 çay bardağı su ile kaynatılır,içine 1 tatlı kaşığı badem yağı, 1 tatlı kaşığı hint yağı konulur.1 adet bepanthen ampül eklenir.Saç diplerine yedirilerek uygulanır,streç filmle kapatılıp en az 1 saat bekenir, çok sıcak olmayan su ile yıkanır.Haftada 1 uygulanacak.Bu konuyu çok araştırdım, bu karışım mantıklı geldi...

saç uzatma şekli

ben sirkeyi kullandım ayda 4 cm saçım uzadı henüz 4 aydır kullanıyorum ama eski resimlerime bakınca ne kadar çok uzadığını anlayabiliyorum hepinize tavsiye ederim

Yha yumarta sarısı cok pis kokar baska yolu yokmu bunu ya sana

ben dogum kontrol hapının bı kutusunu ezıp toz halıne getırıp petsıse ıcınde sampuanla karıstırdım bıraz su ılave edın sıze bır ay kadar yetsın ıkı gunde bır sac dıplerıme parmak ucumla bu karısımı yedırıyorum sonra normal yıkıyorum 2ayda demıcem ıkı haftada bıle farka sızde ınanamıcaksınız annem cıceklerde kullanırdı ama tavsıyem bı kutuyu bı pet sıse ıcın kullanın ıkı kutu haf hormonsal bı yan etkı yaratabılır hapı alırken bıraz utansamda :D saclarım uzadıgı ıcın mutluyum hem ne koku var nede ugrasma =))) her saca uygun

yaa saçıma sirkeyi sürüpte o kosunu çekipte sonuç alamassam ne olacak...:(

şimdi bu sirke suyunu saçıma sürücem sonra ne yapıcam normal suyla durluya-cakmıyım ? :(

benim saçlarım ıannem zorla kestirdi çok özledim uzn saçlarımı gerçekten işe yarıyomuuu

Geri