gebe
  1. gupse

gupse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kısa sürede lekesiz bir cilt için

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında gupse tarafından paylaşıldı.

lekesiz bir cilt için valensey yılan yağı sabunu lekesiz bir yüz için yılan yağı sabunu slmlar arkadaşlar size süper bir önerim olacak yüzümde çok leke yok ancak arada çıkan sivilcelerin sonradan yüzümde kalan izleri çok canımı sıkardı ve hep lekesiz bir cilt hayal ettim sonunda kavuştum bunu sizinlede paylaşmak istiyorum.valensey yılan yağı sabunu üstelik fiyatı çok iyi ben ilk başta hem böle ucuz hemde bukadar etkili olmaz demiştim ama cidden ilk kullanımdan itibaren lekelerinizle vedalaşmaya başlıyorsunuz.sivilce siyah nokta çil hiçbişey kalmıyo.yılan yağı saç için dökülmeyi önleyici ve tüylenme yapar gibi korkularım oldu ama şuan için öyle bir problem görünmüyo ışıl ışıl cildimin keyfini sürüyorum.tavsiye ederim kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    teşekkürlerr canım...

3. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bu kremi nereden temin edebiliriz?Eczanelerde falan var mıdır?

4. Thalia

Thalia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merak ettm nerde satiliyor ve fiyat ne kadar?

5. btl97

btl97 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    krem deiL sabunmuş ama nerde satıLıyoor???

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aktarlarda mevcut arkadaşlar

8. cansın ece

cansın ece Forum Okuru

valensey marka sabunu aktarlardan temin edebilirsiniz ben yılan yağı şapuanını kullanmıştım çok memnun kalmıştım sabununuda en kısa zamanda deniycem

9. merve tan

merve tan Forum Okuru

saçma ben denedim hiç olmadı

10. merve tan

merve tan Forum Okuru

kısa sürede lekesiz bir cilt için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivilcesiz,lekesiz ve taptaze bir cilt için,

sivilcesiz,lekesiz ve taptaze bir cilt için,

nasmed nasmed sabun çil sil kullandım sabun kullananlar natural herbal skın mask kullananlar NASMED SABUN (KÜKÜRTLÜ+ZEYTİNYAĞLI+PEELİNG ÖZELLİKLİ) Kükürt;Özellikle çok yağlı ciltlerde yağlanmanı giderilmesinde, akneli ciltlerin hastalıklarının tedavisinde ciltdeki ölü tabakayı soyarak zararlı organizmaların ciltten arındırılmasında ve pürüzsüz bir cilt oluşumunda yardımcı olur. Zeytinyağı;...
  2. Siz de Lekesiz Bir Cilt İçin Doğal Maskeleri Deneyebilirsiniz

Siz de Lekesiz Bir Cilt İçin Doğal Maskeleri Deneyebilirsiniz

lekesiz bir cilt için lekelere karşı maskeler Sevgili melekler, çeşitli nedenlerle ciltte bazı lekeler oluşabilir. Güneş de bunların başında geliyor. Eğer siz de cilt lekeleri için çareler arıyorsanız, makalemizi okumanızda fayda var. Size öncelikle bir uzmana danışmanızı, ardından onun bilgisi dahilinde lekelere karşı maskeler listemizden uygun olanı uygulamanızı tavsiye ediyoruz :) Kolayca...
  3. Lekesiz Bir Cilt İçin Karbonat Kullanın!

Lekesiz Bir Cilt İçin Karbonat Kullanın!

cilt lekeleri için, karbonatla cilt lekesi tedavisi, cilt lekelerini yok etmek için Sevgili melekler, mutfaklarda sık sık kullanılan karbonat, lezzetli kek ve poğaçaların mimarıdır. Bunun yanında güzelliğimizde de faydası olan karbonatla cilt lekelerinden kurtulabilirsiniz. Mutfağınızdan 1 paket kabonat alın ve pürüzsüz bir tene kavuşmaya hazır olun... -Bir çay kaşığı maya, bir çay...
  4. Temiz ve lekesiz bir cilt için neler yapmalıyım ?

Temiz ve lekesiz bir cilt için neler yapmalıyım ?

Lekesiz, parlak, sıkı ve mükemmel bir cilde sahip olmak istiyorsanız günde birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ise günlük cilt bakımına önem vermeniz. Bunun yanı sıra haftalık olarak gerçekleştireceğiniz derinlemesine ve peeling temizliği ihmal etmemelisiniz. CİLT BAKIMI NASIL OLMALI? Eğer geç yaşlanmak istiyorsanız cildinizi iyi...
  5. Cilt lekesi olanlar için maske tarifleri

Cilt lekesi olanlar için maske tarifleri

Cilt lekelerinizle başınız dertte. Çünkü artık eskisi kadar kendinizi beğenmiyorsunuz ve bu durum karşı cinsle olan mesafenizi de etkiliyor mu? O zaman sizin için cebinizden beş kuruş bile çıkarmadan evinizde yapacağınız kolay bir leke tedavisi yöntemimiz var. Tedaviyi anlatmadan önce bu tedavinin herkeste aynı etkiyi göstermediğini ve bu yöntemlere başvurmadan önce mutlaka doktora görünmenizi...

Sayfayı Paylaş