gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kısa ve Anlamlı Cuma Mesajları İsteyenlere...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Cuma Mesajları Kısa Güzel Cuma Mesajları

Sevgili melekler, müslümanlar için önemli günlerden biri olan Cuma günleri için sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz cuma mesajları ile karşınızdayız. Yollayacağım mesaj hem kısa hem de anlamlı olsun istiyorsanız buyrun Güzel Cuma Mesajları örneklerine...:)

Ey Allahım! Yaptığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Kötü yollara geçenleri gittikleri yoldan geri çevir. Evlerimize mutluluk ihsan eyle. Taşımakta zorlanacağımız yüklerle bizleri sınavdan geçirme. Darda ve muhtac koyma. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

Bir dua gönderiyorum hepinize, sağlık, mutluluk, huzur olsun, sevdikleriniz yanınızda, dünyanız barış dolsun, Allah'ın selamı üzerinize olsun hayırlı cumalar dilerim.

Allah'ım, nerede kin varsa, oraya sevgi götürme gücünü ver bize. Allah'ım, nerede darılma varsa, oraya barış götürme gücünü ver bize. Allah'ım, nerede inkar varsa, oraya iman götürme gücünü ver bize. Allah'ım, nerede umutsuzluk varsa, oraya umut götürme gücünü ver bize. Allah'ım, nerede karanlık varsa, oraya aydınlık götürme gücünü ver bize. Hayırlı nurlu, bereketli cumalar.

Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur'an-ı Kerim'i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap
    Hayırlı Cumalar.

Lailahe illallah ve cellehü edasi ile, Rabbim muradimizi ver melekler duasi ile
    Lailahe illallah kalbimizi karartma, rizkimizi azaltma, kabrimizi, daraltma, senden baska kapi aratma, muhannete muhtaç etme. Hayırlı cumalar

Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah

Cuma gibi günümüz var Islam gibi dinimiz var Muhammed gibi sahimiz var Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. hayırlı cumalar

Kul nâfilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim. Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum. Sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mübarek olsun.

Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah'ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah'ım. Fayda vermeyen ilimden, doymayan nefisten, ilahi dergaha yükselmeyen amelden, kabul olmayan duadan sana sığınırım. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.

Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Bugün Cuma günüdür. Dinim Islam dinidir. Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne.

Lailahe illallah üç muradim var, biri cennet, bir irmak diyarini görmek. Aç cemalini göster diyarini.

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvaririm sana. Her zaman sana muhtacim, cemalini göster bana.

Cennetine davet et Allahim kabrimizde rahatlik, siratta selamet, tatli canimiz sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Lailahe illallah selalar duasi için, Muhammedün Resullullah arsi ala gölgesi için hastalara sifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.

Ya Celil, etme zelil, gönder delil. Ilahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasini ulastir, duaya açilan elleri icabete eristir.

Allahım!
    Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.

Allahım!
    Kalb katılığından, gafletten, dalaletten, zilletten, miskinlikten, küfürden, fısktan, nankörlükten, riyadan, sadece Sana sığınırız. Sen bizleri koru. Güç yetiremeyeceğimiz bela, fitne ve musibetlerle bizi imtihan eyleme Allahım!

Allahım!
    Fayda vermeyen ilimden, ürpermeyen kalpten, doyma bilmeyen nefisten, yaşarmayan gözden ve icabet edilmeyen duadan sana sığınırız. Bildiğimiz ve bilmediğimiz şeylerin şerrinden Sen bizleri koru Allahım!

Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.Hayırlı Cumalar..

Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar...Hayırlı Cumalar..

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur'an-ı Kerim'i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar..

Kısa ve Anlamlı Cuma Mesajları İsteyenlere... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa ve Çok Anlamlı Doğum Günü Mesajları İster misiniz ?

Kısa ve Çok Anlamlı Doğum Günü Mesajları İster misiniz ?

Kısa Doğum Günü Mesajı Doğum Günü Mesajları Kısa Sevgili melekler, az önce sizlerle paylaştığımız İngilizce doğum günü mesajları konumuzun ardından bu sayfamızda da kısa doğum günü mesajı isteyen siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz içinDoğum Günü Mesajları Kısa örnekleri sunuyoruz...:) Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep...
  2. Cuma Günü İçin Kısa Mesajlar ve Sözler

Cuma Günü İçin Kısa Mesajlar ve Sözler

Kısa Cuma Mesajları Kısa ve Güzel Cuma Mesajları Sevgili melekler, sevdiklerinize cuma günü için mesaj atabileceğiniz ya da sosyal paylaşım ağları üzerinden paylaşabileceğiniz kısa ve güzel cuma mesajları ile karşınızdayız bir kere daha :) Cuma günü geldiği için sevinen bir mümine,kıyamete kadar hergün,o kadar sevap verilir ki,adedini Allah’u Teala bilir.’ Cumamız Mubarek olsun...
  3. Çok Anlamlı ve Derin Cuma Mesajları Buyrun

Çok Anlamlı ve Derin Cuma Mesajları Buyrun

Bu konu; cuma mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi cuma günleri biz müslümanlarca kutsal kabul edilir. Özellikle cuma günleri yapılan iyilikler fazlasıyla mükafatlandırılır. İmam-ı Gazali 'den rivayetle gelen şu hadis cuma gününün önemini ne kadar da güzel ifade etmektedir : '' Cuma günü günah işlemeden selametle geçerse, diğer günler de selametle...
  4. anlamlı cuma mesajları 2013 olsun

anlamlı cuma mesajları 2013 olsun

Selamlar , cumanız hayırlı olsun. 2013 yılında da cuma mesajları vazgeçilmezimiz. Varmı yeni cuma mesajları ? Dua ile..
  5. Tatlı kısa anlamlı mesajlar

Tatlı kısa anlamlı mesajlar

KaranIığa gizIensen de kaIbim buIur seni. Güneş doğmasa da oIur, bana senin ışığın yeter. Her yüreğin penceresinde buğu iIe yazıImış bir kaç harf vardır. İIişki durumum; yeşiI bağın üzümü, yoIa diktim gözümü. Ne geIen var ne giden, kime diyem sözümü. Tatlı Sözler Çok isterdim, sen uyurken bir bardak su misaIi baş ucunda oImayı. İyi hissettiren insanIar bağımIıIık yapar. ‘Sana ihtiyacım var’...

Sayfayı Paylaş