gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa ve güzel öğrenci sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Öğrenci Sözleri Öğrenci Sözleri Kısa
    Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda öğrenci olan üyelerimiz ve bütün öğrenci misafir kardeşlerimiz için, bir birinden güzel olan öğrenci sözlerini paylaşıma açıyoruz.

Öğrenci öğrenciye baka baka 5 alır.

İşleyen demir pas tutmaz, kopya çekmeye çalışan el rahat durmaz.

Öğrenci yapamadığı yazılıya zor der.

Bana kopya verenin 40 yıl kölesi olurum.

Kopya veren arkadaştan kola esirgenmez.

Üzüm üzüme, öğrenci karneye baka baka morarır.

Matematik fizik kimya fazla yorma kendini kalacaksın sene sonunda.

2 öğrenci bir olunca dersler teneffüs olur.

Allah sene sonu babamın azabından korusun beni amin.

Kitabın yenisi, hocanın eskisi makuldür.

Öğrenciyi er eden de, eriten de hocadır.

Bugünün dersini yarına bırakma.

Kopyasız öğrenci meyvesiz ağaç gibidir.

Akıl akıldan, beş hepsinde üstündür.

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi, her öğrencinin bir kopya çekişi vardır.

Denize düşen yılana, sınava giren kopyaya sarılır.

İyi dost sınavda belli olur.

Kısa ve güzel öğrenci sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa ve güzel özlü sözler

kısa ve güzel özlü sözler

özlü sözler ♥ Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde ♥ Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr ♥ İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur. Mevlana ♥ Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir...
  2. güzel anlamlı ve kısa sözlerimize göz atın

güzel anlamlı ve kısa sözlerimize göz atın

güzel sözler Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!... Seni sevdiğim kadar yaşasaydım,ölümsüz olurdum.... "Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın..." Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte......
  3. Kısa Face Sözleri Anlamlı ve güzel

Kısa Face Sözleri Anlamlı ve güzel

face sözleri face ..Vur davulcu davula sevdiğim kalksın sahura. Kalbi gelmedi AŞK'A bari gelsin imana... :)))) Senin icin ağlayan şu gözlerimi gelip silecek misin? Her gece seni düşünen beni birgün sevecek misin? Seni bir ömür beklesem birgün bana gelecek misin? Gel ne olur sevdigim sev ne olur benim seni sevdigim gibi. Sigarayla Akla Gelen, İzmaritle Yere Düşer.... Kaşla göz arasında halt...
  4. Güzel Özür Sözleri kısa

Güzel Özür Sözleri kısa

Özür Sözleri Güzel Özür Sözleri Elbette ki kırılan kalbin tamiri olmaz ama belki telafisi olur ve kırılmanın boyutuna göre de değişebilir. Her ne olursa olsun, insan hatasını anlamalı ve o büyük erdemliği göstermeli ve özrünüde dilemelidir diyor ve sizlere en güzel özür sözlerini sunuyoruz Melek'ler. Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür...
  5. Kısa ve Öz En Güzel Sözler

Kısa ve Öz En Güzel Sözler

bu konu anlamlı kısa sözlere yer vermektedir. Kısa ve anlamlı en güzel sözleri arıyorsanız şimdiye kadar fazla duyulmamış sözleri sizler için bir araya getirdik. Facebook ve msn iletelerinizde istediğinizi alıp paylaşmak serbest:D:D Gerçek bir dost, bir arkadaş; iki gövdede yaşayan tek bir ruhtur... Düşünmeden öğrenmek vakit kaybından başka birşey değildir... Dostluk en kuvvetli bağdır,...

Sayfayı Paylaş