gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kısa ve Öz En Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu anlamlı kısa sözlere yer vermektedir. Kısa ve anlamlı en güzel sözleri arıyorsanız şimdiye kadar fazla duyulmamış sözleri sizler için bir araya getirdik. Facebook ve msn iletelerinizde istediğinizi alıp paylaşmak serbest:D:D

Gerçek bir dost, bir arkadaş; iki gövdede yaşayan tek bir ruhtur...

Düşünmeden öğrenmek vakit kaybından başka birşey değildir...

Dostluk en kuvvetli bağdır, yanlış yapılmazsa ömür boyu sürer...

Hayatta merdivenleri çıkarken karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inerken yine yüz yüze geleceksiniz...

Deniz ne kadar dalgalı olursa olsun bir gün gelir mutlaka durulur...

Akıllı olmak mı önemlidir yoksa o aklı yerinde ve zamanında kullanmak mı?

Hayat ardına bakarak anlaşılır ama ileriye bakarak yaşanır...

Gölge görmek istemiyorsan yüzünü güneşe çevir...

Cesaret sadece azmetmek değildir, tekrar başlama yeteneğinin kendisidir...

Meher kalbimdeki, dilimdeki ve aklımdaki en güzel kelime senin isminmiş...

İnsanlar bana karşı diye üzülme onlar kendi menfaatlerinin yanındadırlar...

Bana kalbinle bak ey sevgili belki o zaman seni ne kadar sevdiğimi anlarsın...

Dostlar kır çiçeği gibi avuçlarda değil, kurşun yarası gibi yüreklerdedir...

Dost dediğin kış ortasında yaz yaşatan, çöl ortasında suyunu paylaşandır...

Unutma Her rüzgar savuracak bir toz, her hayal ise yanacak bir can bulur...

Kısa ve Öz En Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serseri Sözleri kısa ve öz

Serseri Sözleri kısa ve öz

Kısa ve öz aynı zamanda anlamlı serseri sözleri veriyoruz arkadaşlarım. Serserilik yapmyın ama :D:D Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni görebileceğim için yarınıma şükrederek yatıyorum. Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz. вαηα qєLi$Lєяİη α¢ıLαяıηDαη...
  2. Sevgi sözleri kısa ve öz

Sevgi sözleri kısa ve öz

kısa ve öz sevgi sözleri 2012 sevgi sözleri kısa kısa sevgi sözleri Ahh sevgi ahh... Bazen öyle seversiniz ki karşınızdakini ( erkek yada kadın herneyse işte ) ona olan aşkınızı kelimelerle ifade etemeyeceğinizi düşünürsünüz. Daha doğrusu beyninizde bu kelimeler bir türlü toplanıp ta cümle haline gelemez melekler. İşte biz o kelimeleri topladık ve cümle, sevgi sözcükleri haline hatta...
  3. En Güzel KIsa Şirin Sözler

En Güzel KIsa Şirin Sözler

En Güzel Şirin Sözler Kısa Şirin Sözler Bizden şirin sözler isteyen misafirimizin isteğini yerine getirirken, siz sevgili melek'lerimize de yeni ve en güzel şirin sözleri aktarmak istedik. :) İşte kısa ve güzel şirin mi şirin sözler melek'ler. Çok Şirinsin Aşıkım Seninle Güzel Sözler Yazdım, Sözlerimin Adına Adını Yazdım, Hepsine Seni Anlattım… Beyaz Bir Güvercinin Kanat Çırpışındaki...
  4. En güzel Dostluk Sözleri kısa

En güzel Dostluk Sözleri kısa

Dostluk Sözleri kısa Dostluk İle İlgili Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda yine yoğun istekler üzerine en güzel dostluk üzerine söylenmiş olan sözleri paylaşıyoruz. - Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı. - Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az...
  5. Kısa ve Öz Düşündürücü Mesajlar ve Sözler

Kısa ve Öz Düşündürücü Mesajlar ve Sözler

Düşündürücü Mesajlar Kısa Düşündürücü Mesajlar En Güzel Düşündürücü Mesajlar Sevgili melekler, bu bölümümüzde sizlerle en son paylaştığımız sıradan kısa mesaj sözleri ardından bu konumuzda da kısa düşündürücü mesajlar ile karşınızdayız. Karşınızdakine bir şeyler anlatmak istiyor ve bunu biraz dolaylı yoldam anlatmak istiyorsanız düşündürücü mesajlar tam size göre.. Buyrun......

Sayfayı Paylaş