gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kısaca Avni öztopçu kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lütfen bana kısaca Avni Öztopçu kimdir yazabilir misiniz arkadaşlarım tşk.

Kısaca Avni öztopçu kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yuri Gagarin Kimdir, Kısaca Hayatı

Yuri Gagarin Kimdir, Kısaca Hayatı

Yuri Gagarin kimdir, Yuri Gagarin hayatı, Yuri gagarin uzaya çıkışı yıldönümü, Yuri Gagarin, Yuri Gagarin Kısaca Hayatı‎, Yuri Alekseyeviç Gagarin kimdir Yuri Gagarin, 9 Mart 1934'te, Gzhatsk yakınlarındaki Klushino'da doğdu. Annesi Anna Timofeevna Gagarina ve babası Alexei Ivanovich Gagarin, Sovyet Rusya'daki müşterek çiftliklerden birinde çalışmaktaydı. Sovyetler Birliği'nde yaşayan...
  2. Hüseyin Avni Danyal kimdir

Hüseyin Avni Danyal kimdir

hüseyin avni danyal sevgilisi hüseyin avni danyal kimdir, hayatı, biyografi, filmleri, hakkında bilgiler Trabzon'lu Türk Tiyatro ve sinema - dizi oyuncusu Hüseyin Avni Danyal hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Ertan Tataroğlu (d. 1962, Trabzon) Türk tiyatro oyuncusau. 1985 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü'nden mezun...
  3. Avni Dilligil kimdir

Avni Dilligil kimdir

avni dilligil kimdir, hayatı, biyografi, hakkında merak edilen tüm bilgiler burada. Tiyatro ve sinema oyuncusu olmasının yanı sıra birde başarılı bir yönetmen olan, 1971 yılında hayata gözlerini yuman büyük usta Avni Dilligil, hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Avni Dilligil (d. 1908 - Haifa (Lübnan), ö. 1971 - İstanbul) Tiyatro, sinema oyuncusu ve yönetmen. Liseyi...
  4. Kısaca animatör kimdir

Kısaca animatör kimdir

animatör kimdir kısaca animatör kime denir Özellikle tatil mekanlarında ve lüks otellerde, konaklama yerlerinde, insanların keyifli vakit geçirmesini sağlayan animatörler hakkında kısaca bilgi sunuyor ve animatör kimdir, bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler. Animatör ; İnsanların tatil yerlerinde iyi zaman geçirmeleri için bir takım eğlence ve gezi programları düzenleyen kişidir. Animasyon...
  5. Ayhan Işık Kimdir Kısaca

Ayhan Işık Kimdir Kısaca

Ayhan Işık Kimdir Kısaca bilgi rica ediyorum sizden. Rahmeti Ayhan Işık biyografisini yani hayatını merak ettim :)

Sayfayı Paylaş